gwiazdy

"Taniec z gwiazdami". Wszystkie partnerki Rafała Maseraka. Z jedną połączył go płomienny romans!

2024-03-12 15:48

Rafał Maserak od lat realizuje się jako tancerz. Ogólnopolską rozpoznawalność zapewnił mu udział w formacie "Taniec z gwiazdami", w którym dziś jest jurorem. Po płomiennym romansie z Małgorzatą Foremniak do Maseraka przylgnęła łatka "polskiego playboya". Pamiętacie z kim jeszcze tańczył na parkiecie?

Rafał Maserak tanecznym krokiem wszedł do świata polskiego show-biznesu. Utytułowany tancerz, posiadacz najwyższej klasy tanecznej "S", trzykrotny wicemistrz Polski w "10 tańcach" oraz dwukrotny wicemistrz Polski w tańcach latynoamerykańskich zyskał ogólnopolską rozpoznawalność za sprawą udziału w kultowym formacie "Taniec z gwiazdami". Maserak został trenerem już w pierwszej edycji, a na przestrzeni lat wystąpił w nim aż 24 razy. Triumfował natomiast dwukrotnie: z Anną Muchą i Julią Kamińską. Dziś Maserak sam ocenia zmagania uczestników "Tańca z gwiazdami". W ostatnim odcinku show tancerz nawiązał do swojej współpracy z Małgorzatą Foremniak, z którą wówczas połączyło go uczucie. Para dotarła do finału 2. edycji "TzG", a media oszalały na ich punkcie. Oliwy do ognia dolewał bowiem fakt, że aktorka była wtedy mężatką. Od chwili swojej przygody tanecznej z Foremniak Rafał Maserak często określany był mianem "lovelasa" lub "playboya", a kolejne edycje z jego udziałem generowały nowe plotki o romansach. Dziś przypominamy, z kim Maserak tańczył na parkiecie "Tańca z gwiazdami".

Tak kiedyś wyglądał "Taniec z Gwiazdami". Zobaczcie zdjęcia z 1. edycji. Pamiętacie, kto wygrał i zdobył Kryształową Kulę?

Roksana Węgiel uderza w byłego managera i rozpływa się nad Dagmarą

Wszystkie partnerki Rafała Maseraka

Rafał Maserak długo marzył o posadzie jurora. W nowej edycji "Tańca z gwiazdami" to właśnie on ocenia zmagania uczestników walczących o kryształową kulę. Jako że sam wie, co to znaczy być po drugiej stronie, jego noty są dość łagodne. Maserak był uczestnikiem aż 24 edycji "TzG" - najpierw w TVN-ie, później w Polsacie. W galerii zamieszczonej powyżej przypominamy WSZYSTKIE partnerki, które uczył tańca.