Roksana Węgiel

i

Autor: AKPA

gwiazdy

"Taniec z Gwiazdami". Roxie Węgiel już po pierwszym treningu. Pokazała partnera!

2024-02-05 13:28

14. edycja "Tańca z gwiazdami" zbliża się wielkimi krokami. Zgodnie z zapowiedziami uczestnicy programu rozpoczęli treningi w lutym. Roksana Węgiel pochwaliła się nagraniami z sali tanecznej. Artystka uchyliła nawet rąbka tajemnicy, prezentując wideo z partnerem.

Roksana Węgiel jest jedną z gwiazd, która już tej wiosny zmierzą się na parkiecie w 14. edycji programu "Taniec z gwiazdami". Artystka nie ukrywa, że propozycje pojawienia się w show dostawała od dawna, jednak do tej pory nie czuła, że jest gotowa na takie poświęcenie. 

Dostawałam propozycje wielokrotnie, ale czułam, że jeszcze jestem za młoda, że to jeszcze nie jest ten moment, bo te choreografie są często takie sensualne i wymagają pewnej dojrzałości emocjonalnej, więc nie chciałam pchać się na głęboką wodę w wieku 15 czy 16 lat, a teraz czuję, że to jest idealny moment - wyznała w rozmowie z nami.

Artystka przystała ostatecznie na ofertę Polsatu, widząc mocny skład. Do udziału w show przekonała ją obecność Maffashion.

Myślę, że w dużej mierze Maffka [zadecydowała o moim udziale]. Dowiedziałam się, że ona też będzie w tej edycji i stwierdziłam, że fajnie będzie spotkać się także w tym projekcie. W ogóle ekipa jest świetna - dodała.

Roxie oficjalnie rozpoczęła już treningi do "TzG". Podzieliła się z fanami nagraniami! 

Roksana Węgiel jest fanką Dagmary Kaźmierskiej! Miała ją nawet NA TAPECIE

Roxie Węgiel była fanką królowej życia!

Jeszcze kilka dni temu Roksana Węgiel mówiła nam, że nie poznała swojego partnera. Zgodnie z zapowiedziami piosenkarka rozpoczęła treningi w lutym i podzieliła się nagraniami z sali prób w mediach społecznościowych. 

Zobaczcie, mam latinki na sobie. Dzieje się. Znam swojego partnera. Jestem ciekawa, jak nam pójdzie. Trzymajcie za nas kciuki. Trenujemy bardzo intensywnie - zapewniła.

Najprawdopodobniej tancerzem Roxie będzie debiutujący w formacie Michał Kassin. Na oficjalne ogłoszenie musimy jednak zaczekać. W zamieszczonej poniżej galerii znajdziecie nagranie z sali prób. Jak im idzie?

Listen on Spreaker.