Taniec z Gwiazdami 2020 - burza na parkiecie show! Nicole Bogdanowicz puściły nerwy

2020-03-12 16:16
Taniec z Gwiazdami 11, odcinek 1
Autor: WBF Taniec z Gwiazdami 11, odcinek 1

Na pierwszy rzut oka wydają się zgraną parą. Okazuje się jednak, że mają wyjątkowo silne charaktery, co bywa źródłem konfliktów. Przed pierwszym tańcem na żywo było tak burzliwie, że musiały interweniować osoby postronne. Czy w ich przypadku sprawdzi się powiedzenie kto się lubi, ten się czubi?

Jedną z uczestniczek wiosennej 11. edycji programu Taniec z Gwiazdami jest aktorka Nicole Bogdanowicz. Ta skromna, wycofana i spokojna dziewczyna mówi o sobie ze śmiechem, że jest babcią. Stroni od imprez, a wolny czas najchętniej spędza na spacerach z psem. Jednak, gdy ktoś nadepnie jej na odcisk, potrafi pokazać pazurki i walczyć o swoje. Podczas prób do pierwszego live’a pokłóciła się ze swoim tanecznym partnerem. Kamil Kuroczko - jak się okazuje - ma wybuchowy temperament. Z jednym z wywiadów serialowa Julka z serialu Przyjaciółki, którą gra Nicole przyznała, że razem z Kamilem nie kłócą się często. Jednak jeśli już do tego dochodzi, robią to porządnie i tak, że żadne z nich nie chce odpuścić, jako pierwsze.

Podczas pierwszego występu na żywo, Nicole poprowadzona w tańcu przez Kamila poradziła sobie bardzo dobrze. Po kłótni między tanecznymi partnerami nie było ani śladu. Przed nimi kolejny odcinek i nowa choreografia, którą tym razem będzie taniec standardowy. Czy emocje podobnie dadzą o sobie znać? Z pewnością może być jeszcze bardziej stresująco, bo w drugim odcinku, aż 2 pary pożegnają się z show. Nicole, która uwielbia sporty ekstremalne i ma za sobą skoki ze spadochronem, denerwuje się przed każdym publicznym występem tanecznym. Aktorka wspomina ze śmiechem:

Jako dziecko zostałam zapisana do szkoły tańca. Byłam na tyle fatalna, że instruktorzy stawiali mnie… w ostatnim rzędzie. Pomimo że byłam niższa od innych dzieciaków. Dosyć szybko zrezygnowałam.

Imprezy masowe odwołane 2020 - LISTA koncertów i wydarzeń

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Dancing with the stars. Taniec z Gwiazdami - kiedy oglądać?

Dancing with the stars. Taniec z Gwiazdami emitowany jest od 6 marca, w każdy piątek o godz.20:05 w Telewizji Polsat.

Sylwia Lipka - piosenka Od lat HITEM? Fragment TYLKO U NAS

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze