Taniec z Gwiazdami 2019 - Barbara Kurdej-Szatan zatańczy do hitu zaśpiewanego przez jej męża!

2019-11-18 15:53 RW
Taniec z Gwiazdami 2019 - Barbara Kurdej-Szatan zatańczy do hitu zaśpiewanego przez jej męża!
Autor: WBF Taniec z Gwiazdami 2019 - Barbara Kurdej-Szatan zatańczy do hitu zaśpiewanego przez jej męża!

Już tylko kilka dni dzieli nas od wielkiego finału jubileuszowej edycji Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami. W ostatnim odcinku do show powrócą wszyscy uczestnicy tej edycji, a wśród nich Rafał Szatan, który nie tylko zatańczy ale i zaśpiewa i to specjalnie dla swojej ukochanej żony – Basi! Co jeszcze w programie? Michał Szpak, Cleo, Katarzyna Łaska, Ania Karwan, zdobywcy tanecznego Oscara w tangu oraz zwycięzcy konkursu na najlepszy weselny taniec.

Taniec z Gwiazdami 2019 - finałowe pary czekają aż trzy tańce. Zobaczymy freestyle, taniec przygotowany specjalnie pod występ na żywo Michała Szpaka lub Cleo oraz wybrany przez uczestników taniec, który pokazywali w jednym z wcześniejszych odcinków. Basia Kurdej-Szatan chce powtórzyć rumbę, którą razem z Jackiem Jeschke zaprezentowali nam w 6. odcinku. Wówczas swój nowiutki singiel Kto nie kochał zaśpiewał im do tańca Piotr Cugowski. Teraz utwór ten jest już wielkim hitem, a wykona go mąż Basi - Rafał Szatan! Na parkiet powrócą również Reni Jusis, Akop Szostak, Ola Kot, Monika Miller, Adam Małczyk, Joanna „Ruda” Lazer, Magda Bereda i Sandra Kubicka, którym do tańca zaśpiewa Anna Karwan. To jednak nie koniec niespodzianek.

Taniec z Gwiazdami - finał 22.11.2019

W finale będziemy mogli podziwiać największych mistrzów tanga na świecie! Christian Marquez i Virgina Gomez są zdobywcami tanecznego Oscara jako najlepsi tancerze tanga 2019, Facundo Pinero i Vanesa Villalba tańczyli w słynnym Tango forever na Brodway’u, Manuela Rossi i Juan Malizia są mistrzami świata w kategorii tango sceniczne, a nasi rodacy Patrycja Cisowska-Grzybek oraz Jakub Grzybek mistrzami Europy w tej samej kategorii. Usłyszymy również po raz pierwszy piosenkę z drugiej części wielkiego, filmowego hitu Walta Disney’a Kraina lodu w wykonaniu Katarzyny Łaski i zobaczymy zwycięzców konkursu, którzy na żywo, przed milionami telewidzów zaprezentują swój pierwszy, weselny taniec.

Przede wszystkim jednak poznamy zwycięzców 10. edycji Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami. Czy Kryształowa Kula trafi w ręce Damiana Kordasa i Janji Lesar? A może szczęście uśmiechnie się do Basi Kurdej-Szatan i Jacka Jeschke? Przekonamy się już w piątek!

Najnowsze