Taniec z Gwiazdami 13 - wszystkie pary. Kto, z kim tańczy w programie? [JESIEŃ 2022]

i

Autor: materiały prasowe, canca

Taniec z Gwiazdami 13 - wszystkie pary. Kto, z kim tańczy w programie? [JESIEŃ 2022]

2022-09-26 14:33

Po roku przerwy na antenę Polsatu powraca najbardziej roztańczony program jesiennego sezonu! Już od 29 sierpnia znowu przedłużamy weekend o jeden dzień, zapraszając widzów w każdy poniedziałkowy wieczór o godz. 20:05 na 13. edycję show Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami.

Jednym z najbardziej pasjonujących tematów w programie Taniec z Gwiazdami jest dobór par! Dla widzów i samych uczestników ujawnienie duetów to zawsze ekscytujący moment i wielka niespodzianka. Który z tancerzy poprowadzi gwiazdę na sam szczyt po Kryształową Kulę? Taneczne występy oceniać będzie jury w składzie: piosenkarz oraz fan polskiego i brytyjskiego formatu Andrzej „Piasek” Piaseczny; niezastąpiona oraz widzącą każde niedociągnięcia Iwona Pavlović; znany z ciętego języka Michał Malitowski; oraz aktor Andrzej Grabowski; dobry duch programu, który w każdej parze widzi tylko same plusy. Na parkiecie Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami nie może zabraknąć prowadzących! W 13. edycji zobaczymy jedyny i niepowtarzalny duet Pauliny Sykut-Jeżyny oraz Krzysztofa Ibisza! A towarzyszyć im będzie specjalistka od tańców latynoamerykańskich, wedding plannerka, prowadząca program Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej – Izabela Janachowska.

Taniec z gwiazdami 2022 - tancerze. To oni będą towarzyszyli gwiazdom na parkiecie

ESKA XD #029 - ELIF, TANIEC Z GWIAZDAMI, SEKRETY TOUR DE POLOGNE

Taniec z Gwiazdami 13 - wszystkie pary

Prezentujemy oficjalny skład par 13. edycji Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami:

Jacek Jeschke, jeden z najbardziej utytułowanych polskich tancerzy, tym razem zatańczy z ukraińską piosenkarką oraz aktywistką Jamalą, zwyciężczynią 61. Konkursu Piosenki Eurowizji. Podczas swojego udziału w programie Jamala wraz z Fundacją Polsat będzie prowadzić zbiórkę na rzecz pomocy Ukrainie. Wierzymy, że ta para skradnie serca widzów!

Po raz pierwszy w programie zatańczy Roman Osadchiy, tancerz ukraińskiego pochodzenia. Trenuje od 4 roku życia, od lat pokazuje swoje taneczne umiejętności na arenie międzynarodowej, a w Polsce mieszka od ponad roku. Jego partnerką została Maja Włoszczowska, polska kolarka górska, dwukrotna wicemistrzyni olimpijska. Wierzymy, że jej super kondycja i duch walki doprowadzi ją do samego finału.

Tancerz, który posiada najwyższą, międzynarodową klasę taneczną S w tańcach latynoamerykańskich i standardowych, choreograf i model Robert Rowiński po latach wraca na parkiet show. Robert porwie do tańca influencerkę, prezenterkę oraz prowadzącą program Farma, prawdziwy wulkan energii Ilonę Krawczyńską! Żywiołowość tej pary jest gwarancją niezapomnianych wrażeń!

Kolejnym tancerzem, który dołącza do rodziny Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami jest Dominik Rudnicki – Sipajło. Tancerz może pochwalić się tytułem dwukrotnego Mistrza Polski, Vice-mistrza International Championships czy dojściem do finału w Blackpool Dance Festival. Na parkiecie będzie musiał ujarzmić ognisty i szalony temperament aktorki kabaretowej Agnieszki Litwin. Z tą parą w programie na pewno nie będzie nudno!

Rafał Maserak, prawdziwy weteran, biorący udział we wszystkich 26. polskich edycjach Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami zatańczy z aktorką kina Bollywood i Hollywood Natalią Janoszek. Natalia jest pierwszą Polką dwukrotnie nagrodzoną indyjską nagrodą filmową JIFFA. Czy 13. edycja okaże się dla Rafała szczęśliwa? I wspólnie z Natalią zdobędą nagrodę w postaci Kryształowej Kuli?

Po raz trzeci w programie zatańczy Michał Bartkiewicz, który z tańcem jest związany od 10 roku życia. Wielokrotny półfinalista i finalista międzynarodowych turniejów m.in. German Open, Dutch Open czy St. Petersburg Open. Jego podopieczną jest polska top modelka i osobowość telewizyjna, która robi karierę w kraju, i zagranicą Karolina Pisarek. Z niecierpliwością czekamy na występy tej pary!

Męskie grono uczestników 13. edycji otwiera Michał Mikołajczyk – aktor telewizyjny i teatralny, znany z roli Piotra w serialu „Pierwsza miłość”! Jego taneczną partnerką w programie została Julia Suryś, która na parkiecie Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami zatańczy po raz pierwszy! Ta młoda tancerka już może pochwalić się tytułem drugiej vice mistrzyni Polski! Czekamy na pierwszy taniec tej pary w naszym programie.

Po raz kolejny w programie zobaczymy znaną i lubianą Wiktorię Omyłę, która ma najwyższą międzynarodową klasę taneczną „S” w stylu standardowym i latynoamerykańskim. Jest mistrzynią Polski oraz wicemistrzynią świata. Jej uczniem jest Łukasz Płoszajski, aktor znany z serialu „Pierwsza miłość” oraz najsłynniejszy polski mentalista, czyli Haker Umysłu.

Wiesław Nowobilski, uwielbiana gwiazda programu „Nasz nowy dom” tym razem spróbuje swoich sił na parkiecie Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami! Jego nauczycielką została Janja Lesar, tancerka, która może pochwalić się zwycięstwem w wielu prestiżowych turniejach m.in. British Open w Blackpool czy finale mistrzostw świata w tańcach latynoamerykańskich. Jakie triki taneczne zastosuje z kierownikiem budowy Wiesławem by dojść do finału? Przekonamy się już niedługo!

Jedna z najbardziej kontrowersyjnych postaci polskiego show-biznesu, najpopularniejszy detektyw w kraju Krzysztof Rutkowski, swoje taneczne szlify będzie zdobywał pod czujnym okiem tancerki Sylwii Madeńskiej! Sylwia jest znana widzom Polsatu z programu „Love Island wyspa miłości”. W 11. edycji programu była uczestniczką Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami wraz z Mikołajem Jędruszczakiem. Nie możemy się doczekać pierwszych występów tej pary!

Taniec z Gwiazdami 13 - uczestnicy. Kto wystąpi w programie jesienią 2022? [GALERIA]

Sonda
Taniec z Gwiazdami 2022 - kto wygra?