Taniec Wednesday

i

Autor: Netflix/Wednesday Addams | Dance Scene | Netflix, Instagram/kristimakusha

Taniec Wednesday pod wodą. Poświęciła 4 godziny, by zrobić to perfekcyjnie!

2023-01-19 10:09

Viralowa choreografia Wednesday pod wodą? Dla tej tancerki wszystko jest możliwe. Światowej sławy pływaczka poświęciła kilka godzin na to, by jak najlepiej odwzorować ruchy i mimikę głównej bohaterki serialu. To zadanie zdecydowanie nie należało do łatwych. Szczególnie, że nie wszystkie elementy stroju chciały współpracować. Co o tym myślicie?

Taniec Wednesday pod wodą stał się prawdziwym hitem! Tancerka, w przygotowanie wyjątkowej sceny, włożyła ogrom pracy, który szybko został doceniony przez fonów popularnego układu tanecznego. Światowej sławy pływaczka spędziła kilka godzin na tym, aby w jak najbardziej precyzyjny sposób odwzorować choreografię tytułowej bohaterki serialu. W trakcie pojawiło się również kilka komplikacji, przez co nagranie choreografii nie było takie łatwe. Poprzeczka została podniesiona bardzo wysoko. Serial Wednesday, od razu po premierze, okazał się hitową produkcją i niemal obowiązkową pozycją do zobaczenia. Prawdziwym viralem został taniec, który tytułowa bohaterka wykonuje podczas szkolnej imprezy. W sieci można znaleźć wiele filmików próbujących, zarówno jak najlepiej odwzorować choreografię, ale również takich, które wywołują ogromny uśmiech na twarzy.

ZAROBKI YOUTUBERÓW, DIETA ZA 70 ZŁ, ROBIN SCHULZ vs SOUTHSTAR, ŁADOWANIE ELEKTRYKÓW | ESKA XD #065

Taniec Wednesday pod wodą

Choreografia Wednesday, na pierwszy rzut oka może nie wydawać się trudna. Jednak precyzyjne odwzorowanie jej może być poprzedzone wieloma błędami oraz nieudanymi próbami. A co gdyby zrobić to pod wodą? Kristina Makushenko udowodniła, że nawet dla profesjonalistów nie jest to takie łatwe. Była pływaczka synchroniczna oraz artystyczna spędziła 4 godziny, by zaprezentować choreografię Wednesday.

Lady Gaga wykonała słynny taniec Wednesday. Fani proszą by przestała

Taniec Wednesday - Kristina Makushenko

Kristina Makushenko zdradziła, że sporo trudności sprawiła jej również sukienka, która była bardzo zwiewna i, podczas prób, wielokrotnie nie chciała współpracować. Czterokrotna mistrzyni świata w pływaniu synchronicznym zdradziła też, że basen, na którym na co dzień trenuje jest zamknięty, więc musiała dopasować swoje plany pod inne miejsce.

Taniec z "Wednesday" to przeszłość. Lalka z horroru nowym trendem na TikToku

Jak dobrze znasz polskie gwiazdy? Mało kto zdobędzie komplet punktów!

Pytanie 1 z 9
Która gwiazda została dwukrotnie odznaczona Orderem Odrodzenia Polski?