Urszula Dudziak - wiek, Papaya, mąż, dzieci, córki, reklama, Play. Co wiemy o artystce?

2020-11-28 19:20
Urszula Dudziak
Autor: East News / Damian Klamka

Co wiemy o Urszuli Dudziak? Sprawdźcie najważniejsze informacje na ESKA.pl

Urszula Dudziak to wybitna artystka, która od lat na scenie zachwyca i oczarowuje. Jej wokalny talent znany jest już na całym świecie. Jest wokalistką jazzową i kompozytorką. Gwiazda ostatnio znów stała się wyjątkowo popularna, między innymi dzięki świątecznej reklamie w której wystąpiła w 2018 roku. Co jeszcze powinni wiedzieć o niej fani? 

Urszula Dudziak - wiek, mąż

Urszula Dudziak była żoną Michała Urbaniaka. Po raz drugi wyszła za mąż za Benghta Dahllofa. Jest posiadaczką nieruchomości na Manhattanie, w Szwecji i Warszawie. Urszula Dudziak urodziła się 22 października 1943 w Straconce. 

Urszula Dudziak - dzieci, córki 

Urszula Dudziak ma dwie córki z pierwszego małżeństwa - Mikę i Kasią Urbaniak. Obie kobiety również związane są z muzyką. Wspólnie z matką wystąpiły w reklamie telewizyjnej. 

Margaret - piosenka z filmu Całe szczęście HITEM? Kiedy premiera?

Urszula Dudziak - Papaya

Najsłynniejszym hitem Urszuli Dudziak jest piosenka Papaya z roku 1976 stała. Utwór stał się hitem również w Ameryce Południowej, na Filipinach i w Azji.

Urszula Dudziak - reklama Play

Urszula Dudziak brała udział wraz z córkami w świątecznej reklamie Play. Razem wykonały znany świąteczny hit - Driving home for Christmas. Możecie posłuchać go poniżej: 

Najnowsze