Tańczył z największymi światowymi gwiazdami. Mało kto wiedział, że jest też świetnym piosenkarzem!

2022-12-08 14:12
Willie Gomez i Britney Spears
Autor: Chris Pizzello/Invision/AP/East News

Muzyka i taniec często idą w parze. Zdecydowanie częściej mówi się jednak o wokalistach, którzy świetnie poruszają się na scenie, aniżeli o tancerzach, którzy zaszywają się w studiu nagraniowym i tworzą własne piosenki. On jest jednak wyjątkiem. Popularny tancerz, który występował u boku samej Britney Spears, nagrał płytę.

Jest młody, przystojny i bardzo utalentowany. Willie Gomez, bo o nim mowa, ma zaledwie 32 lat, a od kilkunastu możemy obserwować go u boku największych światowych gwiazd. Jego zdolnościami tanecznymi zachwyciły się między innymi Kylie Minogue, Katy Perry, dziewczyny z Little Mix czy sama księżniczka popu Britney Spears, z którą Willie wyruszył w aż dwie trasy koncertowe po całym świecie i nawiązał przyjacielską więź. Amerykańska gwiazda zaprosiła go nawet na swój odbywający się w czerwcu tego roku ślub z Samem Asgharim. Co ciekawe, oprócz umiejętności tanecznych, Willie Gomez może pochwalić się również... świetnym głosem. W lipcu tego roku w serwisach cyfrowych pojawił się debiutancki album studyjny 32-latka zatytułowany Del Cibao. Na krążku, jak można się było spodziewać, nie zabrakło bardzo tanecznych kawałków, które od pierwszych sekund porywają na parkiet. W 2020 roku Willie nagrał też hiszpańską wersję kultowego już hitu Last Christmas.

Polski tancerz u boku Taylor Swift! Mariusz Maniek Kotarski ulubieńcem światowych gwiazd

Fotograf Britney Spears zdradza szczegóły jej ślubu. Wokalistka zaufała Polakowi!

Tancerz gwiazd podbija świat muzyki

Willie Gomez rozpoczął swoją muzykę już w 2019 roku, wydając doskonale przyjęty singiel Mojados. Na debiutancką płytę trzeba było jednak zaczekać prawie 3 lata. W lipcu tego roku krążek Del Cibao doczekał się swojej premiery. Na płycie dominują bliskie tancerzowi latynoskie rytmy nawiązujące do tego, co tworzą Bad Bunny, J Balvin oraz Maluma. 

Jeśli chodzi o Malumę, Willie podjął się wyzwania rzuconego przez piosenkarza i zaśpiewał z nim jego najnowszy singiel Junio. Myślicie, że niebawem sam będzie poszukiwać tancerzy do własnego tournee po świecie?

Sonda
Lubisz muzykę latynoską?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze