Tancerze Calvina Harrisa - kto występuje w teledysku Promises?

2018-09-05 13:12
Tancerze Calvina Harrisa - kto występuje w teledysku Promises?
Autor: YouTube.com/Calvin Harris (screen)

Calvin Harris wypuścił singiel Promises, który szybko doczekał się teledysku. Kto występuje w klipie? Poznajcie gwiazdy już teraz - na ESKA.pl

Nowy teledysk Calvina Harrisa premierę miał rano, 4 września 2018 roku. Oglądamy w nim Calvina Harrisa i Sama Smitha, ale ważną rolę pełnią również mniej znane gwiazdy. Szkocki producent zaprosił do swojego najnowszego muzycznego obrazka osoby, które w przeszłości współpracowały z innymi, wielkimi gwiazdami m.in. Rihanna, Madonna czy Prince. Kto występuje w klipie Calvina Harrisa? Przekonajcie się już teraz na ESKA.pl!

Nowości Muzyczne 2018 - nowe hity

Calvin Harris - gwiazdy w teledysku

Promises to hit jesieni 2018? Niektórzy zgodnie stwierdzili, że tak! Singiel doczekał się teledysku. Obrazek kręcony w przerobionych na kluby, starych magazynach Nowego Jorku, wyreżyserował Emil Nava, z którym Calvin pracował już przy swoich klipach 16 razy, w tym przy This Is What You Came For czy One Kiss. Pojawiają się w nim najsłynniejsze drag-queen z całego świata, a także modelka Winnie Harlow.

Dashaun Lanvin - pojawia się tylko przez chwilę. W przeszłości towarzyszył Rihannie podczas trasy Anti Tour.

Kia Labeija - amerykańska artystka urodzona w 1990 roku. Wzięła udział w projektach dla wielu znanych marek m.in. Gucci.

Carlos Lanvin jest tancerzem i choreografem. Występował na takich imprezach, jak House Music Festival czy Los Angeles Salsa Festival. U boku Camili Cabello pojawił się również na rozdaniu nagród iHeartRadio Music.

Jamari 007 otwiera cały teledysk utworu Promises. Tancerz, choreograf i człowiek zajmujący się rozwojem artystów.

Kevin Stea - pracował z Michaelem Jacksonem, Prince'em, Rickym Martinem, Beyonce oraz Cher.

Najnowsze