Eurowizja 2022 - Krystian Ochman na ceremonii otwarcia

i

Autor: Andres Putting / eurovision.tv Krystian Ochman na ceremonii otwarcia Eurowizji 2022

Tancerka z Ukrainy u boku Ochmana. Jej talent zrobił wrażenie na całej Europie!

2022-05-13 13:57

O wielkim sukcesie Krystiana Ochmana na Eurowizji rozpisują się wszystkie media. Wokalista zapewnił Polsce pierwszy od 2017 roku awans do finału konkursu. To jednak nie tylko sukces samego artysty, ale całej ekipy, która zadbała nawet o najmniejszy szczegół. Widzowie nie kryją zachwytu nad całą koncepcją eurowizyjnego show Polaka.

Krystian Ochman nie ma sobie równych. Wokalista sprawił, że wszyscy Polacy poczuli dumę, kiedy z wielką dumą zaśpiewał swój hit River na eurowizyjnej scenie. Talentem artysty zachwycili się także widzowie z zagranicy, którzy zdecydowali się wesprzeć go swoimi głosami. Dzięki wsparciu telewidzów i dobrym ocenom jurorskim Ochman awansował do wielkiego finału Konkursu Piosenki Eurowizji jako pierwszy reprezentant Polski od 2017 roku. Ostatnią gwiazdą, której się to udało, była Kasia Moś. Fani Eurowizji chwalą Krystiana nie tylko za jego zdolności, ale także sposób, w jaki traktuje innych uczestników wydarzenia. Piosenkarz niejednokrotnie udostępniał na swoim Instagramie piosenki rywali, jak również miło wypowiadał się o nich w wywiadach. Szczególnie mocna więź łączy go z reprezentująca Ukrainę grupą Kalush Orchestra. Artyści dali nawet wspólny występ na ulicach Turynu, który został uznany za piękny symbol jedności. Nie wszyscy wiedzą o tym, że u boku Krystiana występuje także tancerka ukraińskiego pochodzenia - Katerina Nesterowa.

Sonda
Eurowizja 2022. Czy Krystian Ochman ma szansę na zwycięstwo?

Kateryna Nesterova - kim jest?

Awans do finału to wielki sukces nie tylko samego Ochmana, ale całej jego ekipy, w tym tancerek, które występują z nim na scenie. Tzw. ciche bohaterki wydarzenia dają z siebie wszystko, a ich talentem zachwyca się cały świat. Internauci, którzy od lat śledzą konkurs, doceniają pracę włożoną w przygotowanie spójnego show. Jedną z gwiazd tańca, które występują z Krystianem na eurowizyjnej scenie, jest Katerina Nesterowa - ukraińska tancerka Egurrola Dance Agency. Co ciekawe, fani Eurowizji mogli zobaczyć ją już podczas preselekcji, gdzie tańczyła u boku Darii.

EUROWIZJA - Krystian Ochman po awansie