Talentobranie 2020 - tak przebiega muzyczny konkurs. Na jakim etapie są uczestnicy?

2020-07-07 11:05 EK
Talentobranie 2020
Autor: talentobranie.pl Talentobranie 2020

Konkurs muzyczny Talentobranie 2020 wciąż trwa i cieszy się bardzo dużym powodzeniem! Wiele osób może posłuchać talentów młodych osób, które bez wątpienia są wielkie. Jesteście ciekawi jak przebiega i na jakim etapie są uczestnicy? Odpowiedź poznacie w poniższym artykule na ESKA.pl.

Talentobranie 2020 to muzyczny konkurs, który może okazać się przepustką do wielkiej kariery dla wielu uzdolnionych osób. Uczestnicy za jego pośrednictwem mogą przeżyć nie tylko niesamowitą przygodę, ale mogą poznać również niesamowitych ludzi o podobnych zainteresowaniach. Dodatkowo Talentobranie to promocja swojej osoby oraz barwy głosu. Osoby, które biorą udział w konkursie za pośrednictwem mediów społecznościowych pokazują swoje talenty i co jakiś czas wrzucają do sieci swoje covery. Głosowanie na młode, muzyczne talenty trwa na specjalnej grupie na Facebooku - Społeczność ID Records | #talentobranie.

Konkurs Talentobranie wciąż trwa, a jego uczestnicy walczą o nagrodę główną, jaką jest między innymi potężna trampolina do kariery muzycznej. Niedawno zakończył się drugi etap zabawy, a także live'y uczestników oraz głosowanie na nich. Do środy 08 lipca tego roku, organizatorzy, czyli wytwórnia ID Records opublikuje wyniki ostatnich pięciu pojedynków. Będą to oczywiście oceny jurorów,a  dodatkowo oficjalnie rozpocznie się prawo o ubieganie dzikich kart. Kolejnego dnia czyli w czwartek 9 lipca odbędzie się relacja na żywo z udziałem kandydatów na DK z możliwością wypowiadania się przez widzów. Natomiast pod koniec tygodnia, a mianowicie w piątek 10 lipca ogłoszone zostaną finalnie dzikie karty do 3 etapu.

Talentobranie 2020 - kolejne etapy

Organizatorzy konkursu zaapelowali do uczestników, aby tym razem nagrali covery utworów, które gra Radio ESKA. Jeśli chcecie posłuchać, jak uzdolnione muzycznie osoby radzą sobie z nowoczesnymi brzmieniami i wakacyjnymi hitami, koniecznie odszukajcie ich w mediach społecznościowych pod hashtagiem #talentobranie2020 lub #śpiewajinagrywajwdomu. Dodatkowo o wiele więcej zobaczycie dodając się do facebookowej grupy Społeczność ID Records | #talentobranie.

Wywiad z Viki Gabor

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze