Talentobranie 2020 - memy. Codzienna dawka humoru o muzycznym konkursie!

2020-07-08 13:13 EK
Talentobranie 2020
Autor: https://talentobranie.pl/

Muzyczny konkurs, w którym wiele osób może rozwinąć swoje skrzydła i pokazać się internautom wciąż trwa! Co ciekawe, na Instagramie pojawiło się konto, dzięki któremu możemy nie tylko poprawić sobie humor, ale dodatkowo poznać uczestników Talentobrania 2020. Koniecznie zobaczcie w naszej galerii wybrane memy, które są tam zamieszczane. Dawka pozytywnej energii gwarantowana!

Talentobranie 2020 to nie tylko ciekawe barwy głosów, ale również interesujące osoby, na które może czekać wielka muzyczna kariera. Konkurs wciąż trwa i lada moment, bo w piątek 10 lipca zostaną ogłoszone dzikie karty do trzeciego etapu. Co ciekawe, drugi etap zaciętej walki uczestników trwał trzydzieści dni. Po jego zakończeniu komisja ogłosiła najlepszą pięćdziesiątkę. Na liście znalazły się osoby, które możecie kojarzyć z muzycznych programów talent-show The Voice Kids lub The Voice of Poland. Wśród nich jest między innymi Zosia Sydor, Milena Alot, Ania Wojdas, Staszek Kukulski, a także Oskar Brzostowski. Warto również nakreślić, że zwyciężczynią głosowania została Maja Sum, zdobywając aż 2194 głosów. Dziewczyna zaśpiewała między innymi kawałek Valerie z repertuaru Amy Winehouse.

Głosowanie na uzdolnione osoby trwa na specjalnej grupie na Facebooku - Społeczność ID Records | #talentobranie. W tym miejscu możecie nie tylko oddać swój głos, ale również posłuchać jak z wieloma utworami radzą sobie uczestnicy konkursu Talentobranie 2020.

Talentobranie 2020 - memy

Memy w internecie to niewątpliwy hit! Jeśli chcecie poprawić sobie humor i bardziej poznać uczestników konkursu Talentobranie 2020, koniecznie zobaczcie naszą galerię poniżej. Specjalnie dla was wybraliśmy losowe memy, które zostały opublikowane na Instagramie @idrecords_memy.

Marcin Maciejczak kiedyś i dziś

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze