Talent-show dla dzieci na TVN wiosną 2015 roku - szykuje się hit? Poznaj Małych Gigantów [VIDEO]

2014-12-06 10:41

Talent-show dla dzieci na TVN - to właśnie na program dla dzieci stacja stawia sporą liczbę kart licząc na ramówkowy hit. Nowe talent-show TVN dla najmłodszych to kolejny, zupełnie świeży format kanału w wiosennej ramówce na 2015 rok. Poznajcie Małych Gigantów z TVN, którzy zaskoczą nas m.in. wokalnymi talentami!

Talent-show dla dzieci na TVN wiosną 2015 roku będziemy oglądać podziwiając m.in. małych, wokalnych geniuszy. Mali Giganci, bo tak będzie nazywał się nowy program dla dzieci na TVN, może stać się jednym z telewizyjnych hitów pierwszej połowy 2015 roku. Talent-show dla dzieci TVN podpatrzył m.in. w Hiszpanii i Ameryce Łacińskiej, gdzie format cieszy się ogromną popularnością. Co wiemy o Małych Gigantach z TVN? Na scenie pojawią się dzieci w wieku od 4 do 12 lat. Najmłodsi będą chwalić się swoimi wokalnymi, tanecznymi i aktorskimi umiejętnościami. Uczestnicy zostaną podzieleni na rywalizujące ze sobą drużyny. Te oceniać będzie jury pełne znanych twarzy.

Nie wiadomo jeszcze, kto zostanie jurorem w Małych Gigantach na TVN. Stacja nie zdradziła też, jakiego dnia i o której godzinie będzie transmitować program.

Coldplay - Ink: Interaktywny klip niespodzianką koncertowego DVD! [VIDEO]

Pod koniec listopada 2014 roku można jednak zgłaszać się już do show. Internetowy casting na veedo.pl/maligiganci. Z kolei przesłuchania stacjonarne zaplanowano na początek 13 grudnia w Katowicach a dzień później w Warszawie.

Czy dzieci poradziłyby sobie z argentyńskim tangiem? Zobaczcie już teraz film za darmo - Midnight Tango.

JB

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze