Take Back The Night - jest już nowa piosenka Justina Timberlake! [AUDIO + VIDEO live]

2013-07-13 14:01

Take Back The Night to zupełnie nowy singiel Justina Timberlake, promujący drugi z jego zapowiedzianych na 2013 krążków. Nowa płyta Justina ma się ukazać 30 września.Sprawdź, co tym razem przygotował autor hitu Cry Me A River - na Eska.pl!

Take Back The Night to najnowszy singiel Justina Timberlake, zapowiadający jego planowaną na 30 września płytę The 20/20 Experience: 2 of 2. Na podstawowej wersji krążka znajdzie się 11 piosenek, a wersja deluxe będzie wzbogacona o dodatkowe 2. Ich tytuły nie zostały jeszcze ujawnione, ale album można już zamawiać w przedsprzedaży na iTunes.

Justin Timberlake Take Back The Night wykonał już na żywo! Poniżej możecie obejrzeć nagranie z 12 lipca na Wireless Festival 2013!

>>> Zabierz muzę na wakacje z eskaGO!

Take Back The Night - posłuchaj nowej piosenki Justina Timberlake na Eska.pl!Justin Timberlake - Take Back The Night (Live @ Wireless Festival):Nie czytałeś jeszcze?

>>> Nagie modelki w klipach - nowa moda. Czy Timberlake kopiuje Robina Thicke? Który teledysk lepszy? Zagłosuj na ESKA.pl [VIDEO 18 +]

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze