Cher

i

Autor: VALERIE MACON/AFP/East News

ale zmiana

Tak wyglądałaby 77-letnia Cher bez operacji plastycznych?! Zupełnie inny człowiek!

2023-09-28 14:15

Cher nigdy nie ukrywała, że regularnie korzysta z medycyny estetycznej. 77-letnia piosenkarka prezentuje się doskonale. Fani postanowili sprawdzić, jak wyglądałaby ich idolka, gdyby nie operacje plastyczne. Do tego eksperymentu wykorzystano AI. Efekt jest zniewalający. Mem ma kilkadziesiąt tysięcy polubień.

Zastanawialiście się kiedyś, jak wyglądałaby Cher, gdyby nie operacje plastyczne? Wokalistka znana jest ze swojego zamiłowania do zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Choć w maju tego roku skończyła 77 lat, wciąż prezentuje się doskonale. Co jednak najważniejsze - Cher ma w sobie mnóstwo energii i pasji do pracy. Już niebawem, bo 20 października, na rynku ukaże się jej pierwszy w karierze album świąteczny. "Cher Christmas" będzie 27. longplayem studyjnym wokalistki w jej trwającej blisko 60 lat karierze. Fani "bogini popu" postanowili sprawdzić, jak mogłaby wyglądać ich idolka, gdyby nie ingerencja chirurga. Do tego celu wykorzystali sztuczną inteligencję. Choć oczywiście post ma charakter humorystyczny, trzeba przyznać, że różnica jest kolosalna.

"Nikt nie wygląda dobrze po operacjach plastycznych? Spójrz na Cher" - żartują wielbiciele artystki.

Patricia Kazadi vs. HITY 1988. TA piosenka przypomniała o traumie

Cher bez operacji plastycznych

Post, w którym pokazano, jak wyglądałaby Cher, gdyby nie korzystała z medycyny estetycznej, rozniósł się viralem na świecie. Warto jednak zwrócić uwagę na to, że w opisie grafiki pojawił się błąd. Cher ma 77, a nie 72 lata, a zdjęcie, które przedstawia ją w blond włosach, zostało wykonane, gdy miała ich 75. Mimo wszystko zestawienie fotografii robi wrażenie. 

Cher

i

Autor: AI // VALERIE MACON/AFP/East News