Gwiazdy

Tak wygląda syn Doroty Wellman. Kuba ma świetny kontakt z mamą. Zaczęli nawet razem pracować!

2024-06-18 12:39

Dorota Wellman, znana i ceniona polska dziennikarka, może pochwalić się nie tylko sukcesami zawodowymi, ale także wyjątkową relacją ze swoim synem. Prezenterka rzadko opowiada o swoim życiu prywatnym, dlatego niewielu wie, jak wygląda jej syn i jak bliskie są ich więzi. Teraz jednak wiele może się zmienić. Dziennikarka, wraz z Kubą, stworzyła podcast!

Pomimo tego, że Dorota Wellman jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy polskiego dziennikarstwa, to zawsze dbała o to, by jej życie prywatne nie było głównymi tematami głośnych nagłówków. Prezenterce zależało na tym, by to jej praca oraz zawodowe osiągnięcia definiowały jej dorobek, dlatego też o swoim życiu poza kamerami wypowiadała się naprawdę rzadko. Niewiele osób zdawało sobie nawet sprawę z tego, że Dorota Wellman ma syna. Szczególnie, że ten wybrał zupełnie inną drogę zawodową, nie wypowiadał się w mediach i nie pojawiał na czerwonych dywanach wraz z mamą. Co więcej, przez długi czas Kuba Wellman ukrywał nawet, że jest dzieckiem prezenterki oraz Krzysztofa Wellmana — członka Związku Polskich Artystów Fotografików.

Co słychać u Tatiany Okupnik?

Dorota Wellman - syn

Syn Doroty Wellman jest już dorosłym mężczyzną i pracuje za granicą jako twórca internetowy. Co więcej, 32-latek związał swoją zawodową działalność z zupełnie innym krajem, dzięki czemu mógł rozpocząć swoją drogę z czystą kartą, bez krążących w sieci plotek dotyczących jego życia prywatnego.

Mój syn zajmuje się zupełnie czymś innym, jest twórcą internetowym, ale w ogóle nie w tym kraju, gdzie indziej, a tutaj okazuje się, że możemy razem coś wspólnie robić. Myślę, że to jest duża przyjemność nielansowania swojego dziecka w sposób nachalny w ramach wywiadów i pokazywania, jaki jest śliczny, liryczny, romantyczny i może jest do wzięcia, tylko w ramach wspólnej pracy - wyznała dziennikarka w "Trójkącie".

Co ciekawe, Jakub Wellman nie tylko dzieli z matką wyjątkowe chwile rodzinne, ale również postanowił spróbować swoich sił w pracy z nią. Mowa o podcaście "WELLcome w popkulturze", w którym rozmawiają o zagadnieniach szeroko pojętej popkultury i trendów współczesnego świata wraz z ludźmi nauki. Ich współpraca pokazuje, że rodzinna relacja może być nie tylko silna, ale także owocna zawodowo. Dzięki wzajemnemu wsparciu i zrozumieniu, Dorota i Kuba Wellman tworzą zgrany duet, który z pewnością jeszcze nie raz nas zaskoczy. Poniżej możecie zobaczyć, jak syn dziennikarki wygląda teraz. Z kolei w naszej galerii znajdziecie zdjęcia sprzed kilku lat.