Gwiazdy

Tak wyglądała Dorota Wellman prawie 30 lat temu. Co za metamorfoza!

2024-06-17 10:18

Pewna siebie, śmiało wyrażająca swoje zdanie, pełna wigoru i uroku osobistego. Tak w skrócie opisać można Dorotę Wellman, która od wielu lat przez widzów darzona jest ogromną sympatią. Jednak czy pamiętacie, jak dziennikarka wyglądała w przeszłości? Prezenterka przeszła sporą metamorfozę!

Jej szeroki uśmiech, poczucie humoru i żarty sytuacyjne zna cała Polska. Dorota Wellman nie tylko potrafi rozśmieszyć do łez i w kilka chwil poprawić samopoczucie, ale również jest znakomitą rozmówczynią, jeśli chodzi o poważne, społeczne rozmowy dotyczące trudów życia. Nic w tym dziwnego. Oprócz tego, że prezenterka jest niezwykle charakterystyczną, empatyczną i otwartą osobą, to pewności siebie dodaję jej fakt, że swoje pierwsze kroki w dziennikarstwie stawiała jeszcze na studiach. Początkowo trafiła do radia Solidarność. Niedługo później związała się z radiem Eska. Dorota Wellman współpracowała również z Polsatem, TVP i Gońcem. Jednak przełomowym momentem w jej życiu było przejście do TVN i współprowadzenie Dzień dobry TVN wraz z Marcinem Prokopem. Choć dziennikarkę zna każdy, to niewiele osób wie, jak wygląda jej życie poza kamerami. Wszystko ze względu na fakt, że Dorota Wellman nie należy do gwiazd, które dzielą się swoim życiem prywatnym. Z tego tez powodu ciężko znaleźć jej zdjęcia z przeszłości. Nam jednak się to udało!

WYWIAD - Roxie Węgiel - OPOLE

Dorota Wellman - kiedyś

Metamorfoza Doroty Wellman na wielu osobach może zrobić spore wrażenie. Nie każdy pamięta, jak dziennikarka prezentowała się na początku swojej kariery. Szczególnie, że początkowo związana była z radiem. Na szklanym ekranie pojawiła się dopiero jakiś czas później. Poniżej możecie zobaczyć, jak gwiazda prezentowała się 28 lat temu podczas prowadzenia magazynu kulturalnego "Goniec". Jeśli chcecie zobaczyć więcej fotografii z przeszłości, to koniecznie sprawdźcie naszą galerię. Mamy tam kilka perełek!