Tak Sara James śpiewała Lovely jako 11-latka. Stare nagranie podbija sieć

2022-06-22 14:35
Sara James
Autor: YouTube/America's Got Talent // YouTube/Mateusz Hrynkiewicz

Chociaż Sara James ma dopiero 14 lat, jej doświadczenie zawodowe jest bardzo bogate. Wokalistka śpiewała na długo przed udziałem w 4. edycji show The Voice Kids, które ostatecznie wygrała. W sieci można znaleźć występ 11-letniej Sary z piosenką Lovely. To właśnie wykonanie tego kawałka zapewniło jej złoty przycisk w America's Got Talent.

Sara James pędzi jak burza! Po podbiciu rynku muzycznego w Polsce gwiazda ruszyła na podbój Stanów Zjednoczonych. Wokalistka zawitała na casting do 17. edycji kultowego już programu America's Got Talent, który odbywał się w Los Angeles. Jak można się było spodziewać po tym, co pokazała w The Voice Kids i na Eurowizji Junior, talent Sary zrobił wrażenie nie tylko na obecnej w studiu publiczności, ale również na jurorach. Młoda piosenkarka została doceniona złotym przyciskiem od samego Simona Cowella. Nagranie z występem 13-letniej wówczas piosenkarki stało się hitem na całym świecie, a liczba wyświetleń pod nim przekroczyła 10 milionów. Nie wszyscy wiedzą, że to nie pierwszy raz, kiedy Sara James wzięła na warsztat utwór Lovely. Ciekawe, czy jako 11-latka przypuszczała, że autorka numeru kiedyś doceni jej wielki talent muzyczny.

Sara James rozniosła scenę w AGT. Simon Cowell wcisnął ZŁOTY przycisk!

Kayah szczerze o Viki Gabor i Sarze James. Jesteśmy świadkami narodzin legend!

Sara James kiedyś

Przygoda Sary z muzyką trwa od najmłodszych lat. Zanim wokalistka pojawiła się w The Voice Kids, brała udział w licznych konkursach wokalnych. Z tamtych czasów pochodzą nagrania, które bez problemu można znaleźć na YouTubie. Co ciekawe, kilka lat temu Sara James zmierzyła się z piosenką Lovely, która teraz umożliwiła jej awans do półfinałów America's Got Talent i pochwałę ze strony Billie Eilish. Zobaczcie, jaki przeszła progres!

Sonda
Czy Sara James wygra Mam Talent?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze