Sara James

i

Autor: YouTube/America's Got Talent // YouTube/Mateusz Hrynkiewicz

Tak Sara James śpiewała Lovely jako 11-latka. Stare nagranie podbija sieć

2022-06-22 14:35

Chociaż Sara James ma dopiero 14 lat, jej doświadczenie zawodowe jest bardzo bogate. Wokalistka śpiewała na długo przed udziałem w 4. edycji show The Voice Kids, które ostatecznie wygrała. W sieci można znaleźć występ 11-letniej Sary z piosenką Lovely. To właśnie wykonanie tego kawałka zapewniło jej złoty przycisk w America's Got Talent.

Sara James pędzi jak burza! Po podbiciu rynku muzycznego w Polsce gwiazda ruszyła na podbój Stanów Zjednoczonych. Wokalistka zawitała na casting do 17. edycji kultowego już programu America's Got Talent, który odbywał się w Los Angeles. Jak można się było spodziewać po tym, co pokazała w The Voice Kids i na Eurowizji Junior, talent Sary zrobił wrażenie nie tylko na obecnej w studiu publiczności, ale również na jurorach. Młoda piosenkarka została doceniona złotym przyciskiem od samego Simona Cowella. Nagranie z występem 13-letniej wówczas piosenkarki stało się hitem na całym świecie, a liczba wyświetleń pod nim przekroczyła 10 milionów. Nie wszyscy wiedzą, że to nie pierwszy raz, kiedy Sara James wzięła na warsztat utwór Lovely. Ciekawe, czy jako 11-latka przypuszczała, że autorka numeru kiedyś doceni jej wielki talent muzyczny.

Sara James rozniosła scenę w AGT. Simon Cowell wcisnął ZŁOTY przycisk!

Kayah szczerze o Viki Gabor i Sarze James. Jesteśmy świadkami narodzin legend!

Sara James kiedyś

Przygoda Sary z muzyką trwa od najmłodszych lat. Zanim wokalistka pojawiła się w The Voice Kids, brała udział w licznych konkursach wokalnych. Z tamtych czasów pochodzą nagrania, które bez problemu można znaleźć na YouTubie. Co ciekawe, kilka lat temu Sara James zmierzyła się z piosenką Lovely, która teraz umożliwiła jej awans do półfinałów America's Got Talent i pochwałę ze strony Billie Eilish. Zobaczcie, jaki przeszła progres!

Sonda
Czy Sara James wygra Mam Talent?