Roksana Węgiel i Kevin Mglej

i

Autor: AKPA

gwiazdy

Tak Roksana Węgiel i Kevin Mglej radzą sobie z upałami. Piosenkarka opublikowała zdjęcia w bikini!

2024-07-11 10:47

Fala upałów dotarła do Polski. Roksana Węgiel i jej ukochany Kevin Mglej korzystają z pogody, spędzając czas w basenie. Piosenkarka podzieliła się uroczym zdjęciem ze swoim partnerem.

Roksana Węgiel i Kevin Mglej są aktualnie jedną z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Artystkę i jej ukochanego połączyła nie tylko miłość do muzyki, ale również wiara, która stanowi ważny element ich życia codziennego. Nie dziwi zatem fakt, że zakochani, decydując się na małżeństwo, postawili na ślub kościelny. Ich wielki dzień zdaje się zbliżać wielkimi krokami. Niedawno wokalistka celebrowała swój wieczór panieński w gronie przyjaciółek w Alicante, skąd raczyła fanów relacjami na Instagramie. Roxie nie tylko paradowała po hiszpańskich ulicach z welonem na głowie, jasno dając do zrozumienia, że przygotowuje się do ślubu, ale również spędzała świetny czas, opalając się na jachcie czy buszując po lokalnym bazarze. Po chwilowej rozłące Roksana Węgiel i Kevin Mglej znowu znaleźli trochę czasu dla siebie. Artystka zamieściła w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym widać, jak wspólnie z ukochanym radzą sobie z upałami. Ratunkiem na lejący się z nieba żar okazał się basen.

Roksana Węgiel o trudnych początkach z Kevinem. To dlatego zdecydowała się na ogłoszenie związku!

OBALAMY MITY z ROXIE WĘGIEL. Wydaje na głupoty i nie umie przegrywać?

Tak Roksana Węgiel spędza czas z Kevinem

Roksana Węgiel i Kevin Mglej uwielbiają spędzać czas we dwoje. Gdy temperatura za oknem wynosiła prawie 35 stopni, zakochani znaleźli sposób na ochłodzenie. Para zadbała o orzeźwienie w upały, korzystając z basenu. Dbająca o wszystkich swoich followersów gwiazda podzieliła się z fanami zdjęciem dokumentującym romantyczny wypoczynek we dwoje. Słodcy?

Roksana Węgiel z Kevinem

i

Autor: screen z Instagrama @roxie_wegiel