Tak Polacy świętowali 35. urodziny Last Christmas. Docenili ich współpracownicy George'a Michaela!

2019-12-19 11:03
Last Christmas
Autor: Youtube/Wham

Last Christmas to jedna z tych piosenek, bez których ciężko wyobrazić sobie Boże Narodzenie. Aż ciężko uwierzyć, że niedawno obchodziła ona swoje 35. urodziny. Z tej okazji, w Polsce odbyło się wyjątkowe wydarzenie, o którym współpracownicy George'a Michaela wspomnieli na jego facebookowym profilu. Wideo zobaczysz już teraz na ESKA.pl. Naprawdę robi wrażenie!

Piosenki świąteczne to jeden z nieodłącznych elementów celebrowania niezwykłego czasu, jakim są święta Bożego Narodzenia. Bez wątpienia, największym z największych hitów bożonarodzeniowych jest kawałek z repertuaru zespołu Wham! - Last Christmas. Gdy George Michael napisał utwór w 1984 roku, zapewne sam nie spodziewał się, że będzie on towarzyszył co roku milionom osób podczas przygotowań, a następnie w trakcie świąt. Również w Polsce, piosenka odniosła niesamowity sukces, czego doskonałym dowodem jest akcja, jaką zorganizowali przedstawiciele wytwórni Sony Music Poland, dla której nagrywał brytyjski wokalista, we współpracy ze Stołeczną Estradą i serwisem Tidal. Dzień po Mikołajkach, czyli 7 grudnia 2019 roku, pod hotelem Bristol w Warszawie odbyło się wspólne śpiewanie hitu Last Christmas, w którym udział wzięły setki mieszkańców stolicy. Nagrania wideo trafiły do osób opiekujących się oficjalnym fanpagem George'a Michaela na Facebooku. Zobaczcie, co współpracownicy zmarłego w 2016 roku wokalisty napisali o akcji.

Wspólne śpiewanie Last Christmas

- Last Christmas I gave you my heart... - ten wers piosenki zaśpiewany w jednym czasie przez setki osób naprawdę robi wrażenie! Akcję polskich fanów doceniono na całym świecie. Na oficjalnym fanpage'u George'a Michaela pojawił się post z filmikiem upamiętniającym świętowanie 35. urodzin nieśmiertelnego świątecznego klasyka. - Mam nadzieję, że George patrzy na nas z nieba i widzi, jak bardzo go kochamy - napisała jedna z fanek.

Przypominamy też, że możecie głosować na Last Christmas w naszej bitwie świątecznych hitów. Ankieta znajduje się pod wideo.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze