Gwiazdy

Tak mieszkają Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny. Luksusowa willa robi wrażenie

2024-03-14 15:12

Rezydencja w środku lasu z wielkim ogrodem i dużym tarasem jest jednym z ulubionych miejsc Mariny Łuczenko i Wojciecha Szczęsnego. Para, wraz z synem, gdy przylatuje do Polski może odpocząć wśród zieleni, naładować baterie przed kolejnymi obowiązkami oraz zrobić ekskluzywne przyjęcie. Sprawdziliśmy, jak mieszkają zakochani!

Jeśli zastanawialiście się kiedyś, gdzie mieszka Marina Łuczenko wraz z rodziną, to na wstępie powinniście zdać sobie sprawę z tego, że wokalistka i jej ukochany są właścicielami kilku nieruchomości i to w różnych krajach. Mowa m.in. o apartamencie w Turynie, willi w Marbelli i apartamencie w Londynie. Jako jedna z najbardziej rozpoznawalnych par w polskim show biznesie potrzebują czasem chwili, by zaszyć się w swoich czterech kątach i odpocząć od zgiełku, ciągłych zdjęć i spojrzeń fanów. Znakomitą opcją jest do tego ich działka w Zakopanem, dzięki której mogą nieustannie obcować z naturą oraz ich posiadłość niedaleko Warszawy, która jest niezwykle luksusowa.

Maks on air - Eurowizja, Orange Warsaw

Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny - dom

Dom niedaleko stolicy jest bezpieczną przystaną Mariny i Wojciecha, gdy wracają do Polski. Utrzymany w jasnych barwach, ze stonowanymi dodatkami pozwala im się zrelaksować oraz odpocząć. Przestronna kuchnia i duży salon znakomicie sprawdzają się, gdy do zakochanych wpadają najbliżsi. nie brakuje wygodnej sofy, dużego stołu oraz zabawek Liama. Wszystko razem współgra i tworzy przytulne, eleganckie wnętrze. Posiadłość otoczona jest lasem, co pozwala na odizolowanie się od świata i możliwość spokojnego spędzenia czasu. Koniecznie sprawdźcie naszą galerię i zobaczcie, w jakich luksusach żyje para.