Tak wygląda mieszkanie sanah! Przytulny kąt, w którym powstają megahity [ZDJĘCIA]

i

Autor: Magic Records Poland Tak wygląda mieszkanie sanah! Przytulny kąt, w którym powstają megahity [ZDJĘCIA]

Tak mieszka sanah! Przytulny kąt, w którym tworzy megahity [ZDJĘCIA]

2023-08-01 9:08

Kilka hitów numer jeden, setki tysięcy sprzedanych płyt i zawsze komplet publiczności na koncertach. Sanah w ostatnich dwóch latach rozbiła bank, jeśli chodzi o popularność i uwielbienie słuchaczy. Młoda artystka chroni swoją prywatność i nie ujawnia szczegółowych informacji na temat rodziny, czy chociażby swojego narzeczonego. Postanowiliśmy jednak sprawdzić, jak mieszka artystka - fenomen naszych czasów.

Mieszkanie sanah to kolorowy, przytulny kąt, w którym napisała kilka swoich megahitów. Nic więc dziwnego, że fanów interesuje to, jak mieszka ich ulubiona muzyczna gwiazda. Artystka w przeszłości udostępniła sporo zdjęć, które pokazują, co znajduje się na ścianach, jakie ma łóżko i elementy dekoracji. Wykonawczyni megahitu Kolońska i Szlugi ewidentnie lubi kwiaty. To właśnie one najbardziej rzucają się w oczy. Sporo jest też elementów świetlnych, takich jak lampki czy świeczki. Oczywiście głównym elementem są również instrumenty muzyczne. Elektryczne pianino, mikrofon i wydane płyty. Przekonajcie się sami oglądając zdjęcia w poniższej galerii.

Mieszkanie sanah - zdjęcia

Kolońska I Szlugi - byliśmy na planie teledysku sanah! [TYLKO U NAS]

Sanah 2023 - piosenki, koncerty

Sanah na początku grudnia ubiegłego roku ogłosiła, że rusza w trzecią w swojej karierze trasę koncertową po Polsce. Koncerty Sanah wiosna 2022 zostały zapowiedziane jako Uczta Tour, choć tak nazywała się ta trasa. Wykonawczyni hitu Kolońska i Szlugi, w czasie swojego tournee zaśpiewała nowe piosenki. Artystka w wakacje 2023 wystąpi w ramach stadionowej trasy. Pojawi się chociażby na największym obiekcie sportowym w naszym kraju, czyli PGE Stadionie Narodowym w Warszawie. Wiosną ruszyła w tournee pt. sanah w podróży. Na jej mapie znalazły się występy w takich miastach, jak Berlin, Dublin, Londyn, Paryż, Nowy Jork, Los Angeles i Chicago.

sanah: koncert na Stadionie Narodowym w Warszawie 2023! Kiedy i ile kosztują bilety?

Sonda
Najlepsza nazwa określająca fanów sanah, to: