Domy gwiazd

Tak mieszka Iza Zeiske "Gogglebox". Salon wszyscy znają, ale spójrzcie tylko na odpicowaną kuchnię!

Iza Zeiske z "Gogglebox. Przed telewizorem" pokazała, jak mieszka. Jej dom pod Poznaniem to oaza relaksu! Morelowe ściany w salonie wszyscy już znają z programu, ale jak wyglądają pozostałe wnętrza jej domu? Kuchnia i łazienka jakiś czas temu zostały odświeżone. Zobaczcie, jak dziś wygląda dom gwiazdy TTV. Jest prawdziwym odzwierciedleniem charakteru jego właścicielki!

Spis treści

  1. Iza Zeiske z "Gogglebox" – co o niej wiemy?
  2. Gdzie i jak mieszka Izabela Zeiske?
  3. Iza Zeiske z "Gogglebox" ma piękny dom i ogród

Iza Zeiske z "Gogglebox" – co o niej wiemy?

"Gogglebox. Przed telewizorem" jest niezaprzeczalnym hitem kanału TTV. Program, w którym grupy przyjaciół, pary i rodziny dyskutują i udzielają bezpośrednich komentarzy na temat najnowszych produkcji telewizyjnych ma spore wzięcie!

Uczestnicy otwarcie dzielą się swoimi opiniami i reakcjami na to, co widzą na ekranie, a to sprawia, że widzowie chętnie go oglądają. Jedną z gwiazd "Gogglebox" jest Izabela Zeiske, która razem z synem Joachimem komentuje popularne produkcje telewizyjne.

Czytaj także: Oto, jak wygląda mąż Izabeli Zeiske. Przeciwieństwa się przyciągają!

Iza Zeiske to kobieta, której historia pełna jest wyjątkowych momentów, determinacji i miłości. Ulubienica widzów przez trzydzieści dwa lata pracowała w banku. Później zaczęła jeździć taksówką.

Iza łączyła pracę z wychowywaniem dzieci, a ma ich aż sześcioro. Dwóch synów biologicznych - Mateusza i Joachima, oraz czterech adoptowanych, dla których razem z mężem stworzyła rodzinę zastępczą. Iza i jej mąż Bogusz podkreślają, że miłość, wsparcie i wzajemne zrozumienie stanowią fundament ich szczęśliwego związku.

Gdzie i jak mieszka Izabela Zeiske?

Iza z programu "Gogglebox. Przed telewizorem" mieszka razem z rodziną we wsi Chludowo. To niewielka miejscowość położona w województwie wielkopolskim, w powiecie poznańskim, w gminie Suchy Las. To właśnie tam ulubienica widzów ma swój dom, którym od czasu do czau chwali się w mediach społecznościowych.

Pomarańczowe ściany jej salonu kojarzy chyba każdy fan "Gogglebox. Przed telewizorem", a jak wygląda reszta pomieszczeń w domu Izy Zeiske?

Iza Zeiske z "Gogglebox" ma piękny dom i ogród

Dom Izy Zeiske emanuje rodzinnym ciepłem. Na ścianach wiszą piękne obrazy, które dodają mu charakteru i wyjątkowego stylu. Wśród nich można znaleźć zarówno sztukę, jak i rodzinne fotografie.

W salonie znajdują się wygodne fotele tapicerowane z kwiatowym wzorem. W domu Izy znajdziemy również kominek i kredensy, na których eksponowane są kolekcje drobiazgów i pamiątek rodzinnych. Sercem domu jest jednak kuchnia, w której Iza uwielbia spędzać czas i gotować. W 2022 roku gwiazda "Goggglebox" przeprowadziła remont i odświeżyła wygląd swojej kuchni. Tak dziś wygląda jej królestwo:

Dom Izy to miejsce, w którym każdy detal ma znaczenie i opowiada własną historię. Zobacz w naszej galerii więcej zdjęć z domu i ogrodu Izabeli Zeiske.

Listen on Spreaker.