Gwiazdy

Tak mieszka i żyje Mikołaj Roznerski. Z drewnianego domu ma widok na las!

Jak na co dzień żyje Mikołaj Roznerski, znany widzom jako Marcin z "M jak miłość"? Aktor jest właścicielem drewnianego domu w samym środku lasu. Dzięki temu każdą wolną chwilę może spędzać w otoczeniu natury. Jak wygląda codzienność Mikołaja Roznerskiego? Sprawdziliśmy!

Spis treści

  1. Mikołaj Roznerski: kariera 
  2. Jak mieszka i żyje Mikołaj Roznerski? Ma dom w środku lasu! 

Mikołaj Roznerski: kariera 

Mikołaj Roznerski to polski aktor, którego widzowie kojarzą najbardziej jako Marcina Chodakowskiego z serialu "M jak miłość". Mężczyzna ma jednak na koncie wiele ról, nie tylko w serialach, ale również filmach, jak na przykład: "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach", "Porady na zdrady" czy "Narzeczony na niby". Ważną rolę w jego karierze odgrywają także spektakle teatralne. 

Mikołaj Roznerski jest uważany za jednego z najprzystojniejszych polskich aktorów. 

Czytaj także:  Przystojniacy z lat 90. Kiedyś byli bożyszczami kobiet, a dziś? Jak zmienili się idole z ekranu?

Jak mieszka i żyje Mikołaj Roznerski? Ma dom w środku lasu! 

Przystojny aktor ma wielu fanów, którzy interesują się jego prywatnym życiem. Na samym tylko Instagramie obserwuje go ponad 600 tysięcy osób, z którymi Roznerski dzieli się swoją codziennością. 

Aktor jest tatą trzyletniego Antoniego (ze związku z Martą Juras). W latach 2018 - 2021 był związany z aktorką Adrianą Kalską. 

Czytaj także: Julia Rosnowska była gwiazdą serialu "Julia". Aktorka przeszła ogromną metamorfozę! Zobacz, jak teraz wygląda

Wielkomiejski zgiełk, zamienił na bliskość natury. Niedawno Mikołaj Roznerski podzielił się z fanami informacją o przeprowadzce do domu umiejscowionego niemal w samym środku lasu! Aktor zamieszkał w odosobnionym miejscu, jednak położonego tak, by mógł szybko przemieścić się do stolicy. 

Drewniany domek, w którym na co dzień mieszka Roznerski posiada ogromne okna, z których może obserwować otaczającą go naturę. Piętrowa nieruchomość ze skosami ma także taras, który w okresie letnim będzie idealnym miejscem wypoczynku. 

40-letek co jakiś czas dzieli się z Internautami kadrami ze swojego prywatnego życia. Wolne chwile wykorzystuje między innymi na spacery po lesie.

W poniższej galerii przedstawiamy, jak mieszka i żyje Mikołaj Roznerski. Czym chwali się fanom na Instagramie? Jak wygląda dom, w którym od niedawna mieszka? 

O romansie Patrycji Soliman mówili kiedyś wszyscy. Po nim zapadła się pod ziemię