ZOBACZCIE ZDJĘCIA

Tak mieszka i żyje Luna! Ogromna przestrzeń pełna luksusu

2024-06-14 13:32

Przejmujące, urzekające, ale również inspirujące - takie są utwory, za które odpowiada Luna. Artystka w ostatnim czasie rozbiła bank wygrywając preselekcje i zgarniając bilet na Eurowizję. Być może część tekstów utworów, w tym tego eurowizyjnego, powstało w domowym zaciszu! A warunki do tworzenia ma doskonałe, o czym możecie przekonać się oglądając zdjęcia w naszej galerii.

O Lunie zrobiło się głośno, gdy dowiedzieliśmy się, że to właśnie ona jedzie na Eurowizję 2024. Zdolna artystka wygrała między innymi z Marcinem Maciejczakiem, Justyną Steczkowską, czy Nataszą Urbańską i to ona zaśpiewała w Szwecji specjalnie skomponowany utwór pt. The Tower. Chociaż Luna dała z siebie wszystko to nie udało jej się awansować do finału konkursu. Z całą pewnością Luna wyciszenia na szukała w swoim mieszkaniu, które jest przestronne, jasne i bardzo eleganckie!

Tak mieszka Roksana Węgiel po przeprowadzce. Luksus, szarość i duże pomieszczenia

LUNA o Eurowizji

Luna - kim jest?

Luna ma 24 lata i studiuje Artes Liberales na Uniwersytecie Warszawskim. Śpiewa, gra na skrzypcach i fortepianie, jest instruktorem jogi. Pisze i komponuje. Sztuka, filozofia, moda i astrologia to jej największe pasje. Kocha książki, Nicka Cava i Bjork. Jej przyjaciele i współpracownicy mówią, że emanuje światłem, pozytywną energią i tajemniczym wdziękiem, trochę jakby nie z tego świata. Ze sceną związana jest od dziecka. Śpiewała i tańczyła na deskach warszawskich teatrów muzycznych i opery. Zadebiutowała piosenką i teledyskiem „Luna”. Charakter i estetyka tego utworu nakreśliły wyraźny kierunek, w jakim zaczęła świadomie podążać.

Luna - jak się naprawdę nazywa? Imię i nazwisko reprezentantki Polski na Eurowizji

W listopadzie 2021 roku ukazało się anglojęzyczna EP Luny pt. Caught in the night, a jej wizerunek za sprawą akcji Spotify Equal trafił na bilboard przy nowojorskim Times Square. Kilka miesięcy później Luna została nominowana w kategorii Odkrycie roku, w plebiscycie Bestsellery Empiku 2021.

Mieszkanie Luny - zdjęcia z wnętrza