Ola Gwazdacz

i

Autor: YouTube/The Voice Kids Poland

gwiazdy

Tak dziś wygląda Ola Gwazdacz z The Voice Kids! Odniosła sukces w innym talent-show

2023-04-22 18:29

Była jednym z objawień The Voice Kids 3, a każdy z jej występów generował miliony odsłon. Ola Gwazdacz dała się poznać publiczności jako przebojowa dwunastolatka, która mimo młodego wieku doskonale wie, czego chce od życia. Niedawno zdobyła wyróżnienie w innym talent-show. Sprawdźcie, jak dziś wygląda nastoletnia artystka.

Ola Gwazdacz była swego czasu prawdziwą sensacją The Voice Kids. Gdy zaśpiewała wielki hit Tiny Turner na przesłuchaniach w ciemno, nikt nie mógł uwierzyć, że ma zaledwie dwanaście lat. Jak się okazało, debiutująca piosenkarka posiada też inny talent, a mianowicie potrafi naśladować głosy innych gwiazd, w szczególności Shakiry. Nic dziwnego, że w półfinale telewizyjnego show Aleksandra zaśpiewała właśnie jej utwór. Występ z piosenką Waka Waka (This Time For Africa) wygenerował do dziś trzy miliony odsłon. I choć Ola Gwazdacz nie wygrała formatu, a drużynę Tomsona i Barona w finale reprezentowała Hania Sztachańska, jej przygoda z muzyką wcale się nie zakończyła. 15-letnia dziś piosenkarka nagrywa autorskie single, a niedawno wystąpiła w jednym z odcinków Szansy na sukces, gdzie zajęła wyróżnienie. Jej metamorfoza jest tak wielka, że aż trudno uwierzyć, iż to naprawdę ona.

AniKa Dąbrowska MOCNO podsumowuje przeszłość. Nie zawsze było kolorowo!

Pokazaliśmy Roksanie Węgiel jej stare nagrania. Reakcja? Bezcenna!

Ola Gwazdacz dzisiaj

Ola cały czas się rozwija i jest zdecydowanie bardziej świadoma swojego głosu, niż trzy lata temu, gdy brała udział w The Voice Kids. Doskonale było to słychać podczas jej występu w Szansie na sukces, gdzie zmierzyła się z utworem Nie spoczniemy z repertuaru zespołu Czerwone Gitary. Jurorzy byli zachwyceni warunkami nastolatki i przyznali jej wyróżnienie. Internauci nie mogą uwierzyć, że to naprawdę ona!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE