Tajemniczy post Natalii Szroeder. Fani wiedzą, o co chodzi!

2019-01-22 10:43
Natalia Szroeder w hicie Ariany Grande! Która wersja lepsza?
Autor: East News / Mateusz Jagielski

Natalia Szroeder opublikowała na swoim Instagramie tajemniczą wiadomość. Fani wiedzą, co może znaczyć!

Natalia Szroeder to wyjątkowa piosenkarka, która od lat cieszy się popularnością. Wokalistka niebawem wyruszy również w podróż, by odwoływać zimę ze słuchaczami i dziennikarzami Radia ESKA. Jak się okazuje, ma wyjątkowo napięty grafik. Natalia na swoim Instagramie opublikowała tajemniczy post. Czy fani wiedzą, co ukrywa?

ESKA Odwołuje Zimę 2019 w Tajlandii razem z Michałem Szpakiem i Natalią Szroeder!

Natalia Szroeder - tajemniczy post. Co sądzą fani? 

Na Instagramie Natalii Szroeder pojawiło się jej nowe zdjęcie z zaskakującym opisem. Piosenkarka napisała: Serwus! (ser+wóz, heheh) Ostatni czas był bardzo intensywny. Nawet jeśli rzeczy, które się działy, nie widziały jeszcze słoneczka , to one są i czekają grzecznie na swój moment. Luty będzie takim miesiącem, gdzie będę mogła się niektórymi sprawami podzielić. Dziękuje, ze jesteście ze mną tak cierpliwie.

Fani szybko rozpoczęli zabawę w zgadywanie, jaką niespodziankę skrywa przed nimi ich idolka. Niektórzy twierdzą, że może to być zapowiedź nowego teledysku, utworu, a nawet... ciąży. Większość jest jednak zgodna, że może chodzić o udział wokalistki w Konkursie Piosenki Eurowizji 2019. 

Natalia Szroeder na Eurowizji 2019? 

Czy to możliwe, że Natalia Szroeder przygotowuje się na Eurowizję 2019? Tak sądzi wielu fanów piosenkarki. Wskazywać mogą na to również polubienia, które otrzymała. Serduszka dali jej między innym Cleo i Gromee. Właśnie ci artyści reprezentowali nas w poprzednich latach na konkursie piosenki. Czy mogą wiedzieć coś więcej niż my? Niebawem się przekonamy. 

Najnowsze