Tajemnicza Ariana Grande zapowiada nowy projekt. Będzie jeszcze pikantniej niż ostatnio?

Ariana Grande
Autor: YouTube/Ariana Grande

Ariana Grande nie przestaje promować wydanej w zeszłym roku płyty Positions. Za pośrednictwem mediów społecznościowych amerykańska wokalistka podzieliła się z fanami ekscytującą informacją, jakoby już niebawem mieli usłyszeć remiks kawałka 34+35 z gościnnym udziałem dwóch tajemniczych gwiazd. Wielbiciele piosenkarki mają już swoje typy.

Ariana Grande przygotowała dla swoich fanów kolejną niespodziankę. Uwielbiana na całym świecie wokalistka podzieliła się informacją, że już niebawem swoją oficjalną premierę będzie miał remiks do kawałka 34+35, w którym gościnnie pojawiły się dwie inne gwiazdy muzyki. Piosenka została wybrana jako drugi singiel promujący najnowsze wydawnictwo Ariany, czyli jej album Positions. Płyta ukazała się w październiku tego roku i od razu zadebiutowała na pierwszym miejscu w wielu krajach. Kawałek 34+35 w wersji solo również przypadł do gustu słuchaczom na całym świecie. Niektórzy uznali, że to najbardziej pikantny numer w repertuarze artystki. Nie sposób się nie zgodzić, czytając tekst, w którym nie brakuje wulgaryzmów.

Wszystko wskazuje na to,  że nowa wersja 34+35 będzie jeszcze ostrzejsza. Fani Ariany Grande mają bowiem swoje typy artystek, które uświetniły oficjalny remiks singla. Coraz więcej mówi się o tym, że usłyszymy w nim Doję Cat i Megan Thee Stallion.

Ariana Grande kiedyś i dziś

Ariana Grande w remiksie 34+35

Jeśli typy fanów okażą się trafne, to możemy spodziewać się jednej z najbardziej gorących piosenek w repertuarze Ari. Doja Cat i Megan Thee Stallion słyną z ciętego języka. Wystarczy posłuchać kawałków Boss B*tch czy WAP. Co ciekawe, Doja Cat miała się pojawić już w oryginalnej wersji singla, jednak ostatecznie mogliśmy ją usłyszeć w numerze zatytułowanym Motive.

Na oficjalne potwierdzenie trzeba jeszcze chwilę zaczekać. Wszystko wskazuje jednak na to, że Arianators poradzili sobie z rozgryzieniem zagadki.

Najnowsze