Tadeusz Mikołajczak

i

Autor: AKPA

top model 12

Tadeusz z "Top Model" podbił serca widzów. Mało kto wie, że ma też inne hobby. Pochwalił się autorską piosenką!

2023-11-06 12:50

Odpadnięcie Tadeusza Mikołajczaka z "Top Model" zelektryzowało widzów. Zdobywca złotego biletu nie zamierza jednak rozpaczać i planuje udowodnić, że zwycięstwo w programie nie jest gwarantem zrobienia kariery. Mało kto wie, że modeling nie jest jedyną pasją 25-latka. W sieci zadebiutował właśnie jego nowy utwór.

Tadeusz Mikołajczak dał się poznać szerszej publiczności, biorąc udział w trwającej aktualnie 12. edycji programu "Top Model". 25-latek jest pierwszym mężczyzną w historii formatu, który otrzymał przepustkę do domu modelek i modeli w postaci złotego biletu. Ku zaskoczeniu wszystkich widzów nie pomogło mu to jednak w dotarciu do finału, jak chociażby Klaudii El Dursi, pierwszej zdobywczyni tego wyróżnienia. Tadeusz odpadł z "Top Model" w 10. odcinku, tuż przed wyjazdem pozostałych uczestników do Kopenhagi na odbywający się tam fashion week. Mikołajczak nie zamierza jednak ubolewać nad decyzją jurorów. 25-latek ma jasno postawione cele, do których osiągnięcia dąży. Zaledwie kilka dni po emisji ostatniego odcinka z jego udziałem Tadeusz zaprezentował swój nowy utwór zatytułowany "spokój", w którym wykorzystano rozmowy z jego ukochaną Zosią.

Zobacz też: Top Model: widzowie załamani decyzją jury. “Najgorsza w całym programie”

UPS! Blanka nie zna hitów Ich Troje i Górniak. Britney za to doskonale!

Tadeusz z "Top Model" wydał singiel

Modeling nie jest jedyną pasją Tadeusza. 25-latek realizuje się też jako muzyk. Tadzik, bo pod takim nickiem publikuje nowe kawałki, ma na swoim koncie remiksy popularnych hitów oraz autorskie numery. Najnowszy z nich zatytułowany "spokój" ukazał się po emisji ostatniego odcinka "Top Model" i opublikowaniu posta dotyczącego jego przeszłości.

Wczoraj w przypływie emocji zrobiłem utwór, przy którym popłakałem się jak dziecko. Utwór przeplata się rozmową między mną a Zosią - napisał.

Chłopak wielu talentów! Podoba wam się ta propozycja?