Tadeusz Mikołajczak

i

Autor: AKPA

TYLKO U NAS

Tadeusz Mikołajczak w „Czas na show. Drag Me Out”. Zdradził, co dzieje się za kulisami nowego show TVN

2024-03-05 15:35

Tadeusz Mikołajczak zasłynął udziałem w programie "Top Model", a już za chwilę będziemy mogli podziwiać go w nowym formacie TVN "Czas na show. Drag Me Out". Model i producent muzyczny jest jednym z sześciu mężczyzn, którzy przybliżą polskim widzom sztukę dragu i zawalczą o tytuł królowej sceny. Tylko u nas zdradził, co dzieje się za kulisami produkcji.

"Czas na show. Drag Me Out" to program, jakiego w polskiej telewizji jeszcze nie było. Telewizja TVN zapowiedziała nowy format, który wywołał bardzo skrajne emocje na długo przed emisją pierwszego odcinka. Zdaniem uczestników i jurorów jest to wystarczający dowód na to, iż taka produkcja w Polsce jest po prostu potrzebna. Show ma na celu przybliżyć Polakom sztukę dragu. W każdym odcinku widzowie będą mogli obserwować, jak znani ze świata show-biznesu mężczyźni stają do rywalizacji o tytuł królowej sceny. Ich występy będą przygotowywane pod okiem mentorek, profesjonalnych drag queens. Kto wygra? Jednym z uczestników pierwszej, historycznej edycji "Czas na show. Drag Me Out" jest znany z "Top Model" Tadeusz Mikołajczak. Na kilka dni przed premierą formatu Tadzik odwiedził studio ESKA.pl i opowiedział o tym, czego możemy się spodziewać.

To oni wystąpią w "Czas na Show. Drag Me Out". Znamy wszystkie pary! Takiego programu jeszcze nie było

Wywiad z Tadzikiem z Top Model

Tadeusz Mikołajczak w "Czas na show. Drag Me Out"

"Czas na show. Drag Me Out" wystartuje już we wtorek, 5 marca, o godzinie 21:35. W show zobaczymy m.in. pierwszego w historii zdobywcę złotego biletu w "Top Model", Tadeusza Mikołajczaka. Model i producent muzyczny zdradził nam, jaka atmosfera panuje za kulisami widowiska, a także, co jest jego największą siłą. 

Sam program jest manifestem sztuki, która wzbudza kontrowersje, która polaryzuje. Albo jesteś jej fanem, albo nie. Myślę, że to nie ma na celu przekonywać ludzi, bardziej zaciekawić, wzbudzić kontrowersje. (...) Sam drag jest w naszym społeczeństwie jeszcze czymś nowym, co będzie powodowało takie zaciekawienie - wyjaśnił.

Artysta zdradził też, jak współpracuje mu się z Tomaszem Karolakiem. Całą rozmowę znajdziecie powyżej.