Taconafide POWRACAJĄ? Wspólny koncert 19.11.2018

2018-10-04 10:50
Open'er 2018 - TACONAFIDE dali ostatni wspólny koncert. Publiczność szalała! [RELACJA/VIDEO]
Autor: fot. Pawel Skraba/REPORTER Open'er 2018 - TACONAFIDE

Szykuje się wspólny koncert Quebonafide i Taco Hemingwaya! Czy występ 19.11.2018 będzie powrotem duetu Taconafide? Poznajcie szczegóły na ESKA.pl.

Taconafide powracają? Tak może pomyśleć każdy fan duetu, który usłyszał o wspólnym koncercie raperów 19.11.2018. Taconafide, czyli projekt Taco Hemingwaya i Quebonafide, okazał się wielkim sukcesem! Utwory takie jak Tamagotchi czy Kryptowaluty podbiły wszystkie listy przebojów! Ostatni oficjalny koncert Taconafide odbył się podczas festiwalu Open'er 2018. Czy zapowiedzianie niedawno występy mogą być okazją do powrotu słynnego projektu?

Nostalgia Taco Hemingwaya alfabetycznie. Najdziwniejsza przeróbka w sieci!

Taco Hemingwaya i Quebonafide na jednym koncercie

W sieci pojawiła się informacja o wspólnym koncercie Taco Hemingwaya i Quebonafide. Oprócz nich wystąpi też Pro8l3m. Podczas wydarzenia wszyscy mają prezentować swój własny materiał, ale fani maja nadzieję, że Quebo i Taco zdecydują się razem wykonać któryś z kawałków z płyty Soma 0,5 mg.

Taco Hemingway, Quebonafide, Pro8l3m - bilety, data i miejsce koncertu

Gdzie i kiedy zagrają Taco Hemingway, Quebonafide i Pro8l3m? Koncert raperów zaplanowano na 19.11.2018 w Bydgoszczy. Odbędzie się w Hali sportowo-widowiskowej Łuczniczka. Bilety na koncert są do kupienia w cenach 59 zł – 99 zł. Więcej informacji znajdziecie na stronie wydarzenia na Facebooku.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze