Seniorita

i

Autor: YouTube/ YELIN

Senorita w kilku językach na raz! Jak brzmi hit Camili Cabello i Shawna Mendesa po niemiecku, turecku i hiszpańsku?

2019-07-22 14:26

Senorita to wielki hit lata 2019! Miłosna ballada w wykonaniu Shawna Mendesa i Camili Cabello zachwyciła fanów na całym świecie. Piosenka w krótkim czasie zyskała sobie wielką popularność na całym świecie. Jak wielki hit brzmi po turecku, niemiecku i hiszpańsku? Wyjątkowej wersji możecie posłuchać już teraz na ESKA.pl!

Ta piosenka od czerwca rozgrzewa parkiety i serca. Senorita to piękny duet miłosny, który wspólnie nagrali Camila Cabello i Shawn Mendes. Ich muzyczną współpracę wspominamy ciepło jeszcze sprzed kilku lat. Wtedy to w kółko zapętlaliśmy I Know What You Did Last Summer. Najnowszy hit ma szanse być równie popularny. Jak brzmiałaby Senorita w kilku innych językach? Pewien utalentowany duet postanowił to sprawdzić, a zachwycającymi efektami swojej pracy podzielił się ze światem!

Zobacz też: Wypadek podczas skoku na bungee w Gdyni! Wideo pokazuje dramatyczne zdarzenie

Czy Shawn Mendes to idealny facet dla Ciebie? Rozwiąż QUIZ i sprawdź!

Pytanie 1 z 8
Idziesz na randkę do kina. Którego filmu na pewno NIE wybierzesz?

Senorita - International Cover. Jak brzmi piosenka w kilku językach? 

Senorita - International Cover, to wyjątkowa wersja hitu przygotowana przez YELIN. Duet stworzył własną wersję hitu. Co w niej jest wyjątkowego? Nie tylko została wykonana profesjonalnie, ale na dodatek w kilku różnych językach! Całość okraszono uroczym, romantycznym klipem. Jesteście ciekawi? Cover znajdziecie poniżej. Uwaga! Ta wersja może z łatwością doprowadzić was do łez. 

Senorita po polsku - jak brzmi cover? 

Piosenka doczekała się również kilku nagrań w języku polskim. Przetłumaczenie tekstu, tak by brzmiał całkiem zgodnie z oryginałem nie jest jednak łatwe! Wśród tych, którzy podnieśli rękawicę była Sandra Naum. Jej cover znajdziecie poniżej.