Seniorita

i

Autor: YouTube/ YELIN

Senorita w kilku językach na raz! Jak brzmi hit Camili Cabello i Shawna Mendesa po niemiecku, turecku i hiszpańsku?

2019-07-22 14:26

Senorita to wielki hit lata 2019! Miłosna ballada w wykonaniu Shawna Mendesa i Camili Cabello zachwyciła fanów na całym świecie. Piosenka w krótkim czasie zyskała sobie wielką popularność na całym świecie. Jak wielki hit brzmi po turecku, niemiecku i hiszpańsku? Wyjątkowej wersji możecie posłuchać już teraz na ESKA.pl!

Ta piosenka od czerwca rozgrzewa parkiety i serca. Senorita to piękny duet miłosny, który wspólnie nagrali Camila Cabello i Shawn Mendes. Ich muzyczną współpracę wspominamy ciepło jeszcze sprzed kilku lat. Wtedy to w kółko zapętlaliśmy I Know What You Did Last Summer. Najnowszy hit ma szanse być równie popularny. Jak brzmiałaby Senorita w kilku innych językach? Pewien utalentowany duet postanowił to sprawdzić, a zachwycającymi efektami swojej pracy podzielił się ze światem!

Zobacz też: Wypadek podczas skoku na bungee w Gdyni! Wideo pokazuje dramatyczne zdarzenie

Senorita - International Cover. Jak brzmi piosenka w kilku językach? 

Senorita - International Cover, to wyjątkowa wersja hitu przygotowana przez YELIN. Duet stworzył własną wersję hitu. Co w niej jest wyjątkowego? Nie tylko została wykonana profesjonalnie, ale na dodatek w kilku różnych językach! Całość okraszono uroczym, romantycznym klipem. Jesteście ciekawi? Cover znajdziecie poniżej. Uwaga! Ta wersja może z łatwością doprowadzić was do łez. 

Senorita po polsku - jak brzmi cover? 

Piosenka doczekała się również kilku nagrań w języku polskim. Przetłumaczenie tekstu, tak by brzmiał całkiem zgodnie z oryginałem nie jest jednak łatwe! Wśród tych, którzy podnieśli rękawicę była Sandra Naum. Jej cover znajdziecie poniżej. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE