Taco Hemingway z oszałamiającym wynikiem. 'ReTo długo się nie nacieszył'

2020-07-10 17:22 EK
Taco Hemingway
Autor: Aneta Kwiatkowska/East News

Polski raper ze swoją muzyczną nowością Polskie Tango, zrobił wielkie wow w sieci! Numer od razu został bardzo dobrze odebrany i w ciągu godziny zdobył naprawdę sporo wyświetleń. Hip-hopowy banger na lato 2020 przebił nawet artystę ReTo, który królował do tej pory na karcie YouTube na czasie. O szczegółach przeczytacie na ESKA.pl.

Taco Hemingway z oszałamiającym wynikiem, a to wszystko dzięki premierze najnowszego kawałka artysty Polskie Tango. Nowa płyta rapera ukaże się jeszcze tego lata, co niezmiernie cieszy wszystkich jego fanów. Rok temu o podobnej porze ukazał się krążek Taco - Pocztówka z WWA, Lato 19', który został od razu bardzo dobrze odebrany przez słuchaczy. Powrót rapera w 2020 roku z nowościami jest nie tylko wielkim wow, dla jego fanów, ale można podejrzewać także, że wraz z nadchodzącym krążkiem Jarmark, Taco Hemingway namiesza na polskim rynku muzycznym. Co ciekawe, raper kilka dni temu oznaczył na swoim instagramowym zdjęciu prywatne konto, które obserwował tylko on. Fani od razu zaczęli snuć domysły, że szykuje się coś naprawdę wielkiego. Instagram @2020.loading ostatecznie stał się profilem otwartym i ma związek ze wspólnie uruchomionym kolektywem muzycznym, który współtworzą: Pro8l3m, Taco Hemingway, DJ Chwiał i Jedynak. 2020 ma na swoim koncie wydawnictwa Dziarmy, Pro8l3mu, Taco Hemingwaya, OKIego i Gverilli oraz liczne współpraceNumer u z czołówką polskiej sceny hip-hopowej.

Taco Hemingway - Polskie Tango

Przez ostatni czas na karcie YouTube na czasie, królował kawałek znanego rapera ReTo - Billy Kid. Jednak sukces premierowej piosenki Taco, wyprzedził rapera i to właśnie Polskie Tango znajduje się obecnie na pierwszym miejscu. Utwór z teledyskiem przedstawiającym Polskę z lat 90., dwie godziny po premierze zdobył ponad 491 tys. wyświetleń, co bez wątpienia jest wielkim sukcesem na polskim YouTubie.

Za bit do nowego numeru Taco Hemingwaya - Polskiego Tango odpowiada Lanek. To pierwsza zapowiedź krążka artysty zatytułowanego Jarmark, którego premiera ma mieć miejsce jeszcze w te wakacje. Album zostanie wydany nakładem niezależnego kolektywu 2020.

Szybka Seria - Sebastian Fabijański

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze