Taco Hemingway, ReTo i inni - to oni rządzą na YouTube w lipcu 2020!

2020-07-25 17:19 Patrycja Obarowska
karta na czasie: lipiec 2020
Autor: EAST NEWS: PAWEL SKRABA/REPORTER / Screeny z YT: Paluch „Drugi Brzeg” | ReTo - Billy Kid (prod. Kubi Producent) | FRIZ x PATEC - WAKACJE |TRAILER| (OFFICIAL MUSIC VIDEO)

Taco Hemingway, ReTo, Kaluch i inni! Wyjątkowo hip-hopowa karta na czasie w serwisie YouTube, która rządzi w lipcu 2020. Już na ESKA.pl lista topowych treści, które zebrały milionowe wyświetlenia w kilka dni.

Taco Hemingway, ReTo, Kaluch i wielu innych! To między innymi treści tych artystów plasują się w pierwszej youtubowej dziesiątce! Karta na czasie w jednym z bardziej popularnych platform społecznościowych, jaką jest YouTube to wyznacznik najgorętszych trendów i najpopularniejszych treści w danym momencie. Znalezienie się w ścisłej czołówce dla wszystkich internetowych twórców oznacza radość, dumę i z pewnością motywacje do dalszego nagrywania! Jak wygląda karta na czasie w lipcu 2020? Okazuje się, że jest mocno hip-hopowa. Już na samym szczycie listy możemy zobaczyć klipy artystów takich jak: Taco Hemingway, ReTo, Kaluch x Covin, Major SPZ, Kali, Białas, Mata i wielu innych. Jak widać tendencja do rapu na YouTube utrzymuje się na długo po popularnym wyzwaniu, jakim było Hot16Challenge, które w swoim czasie dosłownie opanowało internet. Jednak to nie koniec muzycznych niespodzianek. Na specjalnej karcie możemy także zobaczyć treści polskich youtuberów, którzy postanowili pobawić się muzyką i stworzyć swoją własną. Prawie 4 miliony odsłon dla Friza i Pateckiego, którzy wydali nowy kawałek Wakacje.

YouTube - karta na czasie lipiec 2020

Karta na czasie w lipcu 2020 w szczególności przypadnie do gusto fanom hip-hopu. To zdecydowanie czas dla polskich artystów, którzy na co dzień pokazują nam rap od najlepszej strony.

Taco Hemingway 10 lipca 2020 wydał nowy kawałek, który stale utrzymuje się na pierwszym miejscu na karcie na czasie na YouTube! Polskie Tango tańczy u wszystkich i ma już prawie 6 milionów wyświetleń! 

ReTo i jego najnowszy singiel Billy Kid równie mocno rozgrzał polską scenę hip-hopu! Piosenka lada dzień dobije do 3 milionów odsłon, a aktualnie plasuje się na drugim miejscu w rankingu YouTube'a!

Co powiecie na wakacyjny singiel Friza i Pateckiego? Może zamiast vlogów czas pomyśleć nad wydaniem albumu? Piosenka Wakacje w wykonaniu youtuberów za chwilkę osiągnie 4 miliony wyświetleń. 

Chcecie więcej polskiego rapu? Nie ma sprawy! Poniżej czeka na was hit od Białasa i Maty PDW, który w jeden dzień zebrał pół miliona wyświetleń. 

Paluch dopłynął na Drugi Brzeg i zgarnął na nim 3 miliony odsłon. Piosenka, która zadebiutowała tydzień temu cały czas trzyma się mocno na polskiej karcie na czasie!

Najnowsze