Taco Hemingway - piosenka Miałaś już być moją żoną HITEM! Internauci pokochali nowy blend

2020-04-28 13:42 RW
Taco Hemingway - piosenka Miałaś już być moją żoną HITEM! Internauci pokochali nowy blend
Autor: Krzysztof Kaniewski/REPORTER / EAST NEWS Taco Hemingway - piosenka Miałaś już być moją żoną HITEM! Internauci pokochali nowy blend

Nowa wersja mniej znanego utworu Taco Hemingway'a będzie hitem lata? Z pewnością piosenka, a tak naprawdę blend - Miałaś już być moją żoną - będzie grany na domówkach, imprezach w ogródkach i grillach. Jak brzmi nowa, wakacyjna przeróbka numeru rapera? Posłuchajcie i oceńcie sami - na ESKA.pl.

Hity Taco Hemingway'a będą słuchane tego lata bardzo często! Nie tylko ze względu na ostatnią płytę, na której znalazły się utwory: Sanatorium, Wujek dobra rada, Tijuana czy Leci nowy Future, ale także ze względu na blendy, które co jakiś czas pojawiają się w sieci. Nowa wersja piosenki 6 zer stała się megahitem w internecie. Komentujący uznali, że to jeden z nadchodzących, internetowych hitów tego lata. Jak się okazuje blend ten ma teraz sporą konkurencję. Mowa o przeróbce zatytułowanej Miałaś już być moją żoną.

Tom Gregory z biało-czerwonym szalikiem i hitami! Wyjątkowy koncert podczas Domowego Grania

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Taco Hemingway - blend Miałaś już być moją żoną 

Miałaś już być moją żoną, to tytuł nowego blendu, za który odpowiada Szusty, czyli Arek z Białej Podlaskiej. Zdecydowanie to równie hitowa przeróbka, co przy okazji najpopularniejszego blendu, jakim jest Bardzo proszę, czy chociażby Gdybyś nie istniała. 

Miałaś już być moją żoną, to oczywiście blend utworu Taco Hemingway'a pt. Mięso z płyty Trójkąt Warszawski (2014) wyprodukowanego przez Rumaka.

Szusty Blend odświeża największe rapowe bangery. Absolutnym królem jest Gdybyś nie istniała, czyli blend, w którym wykorzystano utwór z płyty Trójkąt Warszawski, Marsz, marsz. Wideo ma już ponad 79 milionów wyświetleń. Internauci pokochali również blend zatytułowany Bardzo Proszę, Nie obchodzi mnie nic, a także Zapach Perfum. Tylko te trzy blendy w serwisie YouTube mają ponad 20 milionów odsłon. 

Najnowsze