Taco Hemingway - nowa płyta to nie wszystko! Tajemnicza EP-ka i dodatki do Cafe Belga

2018-07-13 12:39
Taco Hemingway - nowa płyta to nie wszystko! Tajemnicza EP-ka i dodatki do Cafe Belga
Autor: fot./screen/youtube.com/Taco Hemingway Taco Hemingway - Café Belga

Nowa płyta Taco Hemingwaya ukazała się bez żadnej zapowiedzi. Jednak to nie koniec niespodzianek od rapera. Na ESKA.pl przeczytacie o tajemniczej EP-ce i dodatkach do Cafe Belga.

Taco Hemingway - nowa płyta rapera, zatytułowana Cafe Belga, ukazała się w 12 lipca 2018. Wcześniej nie było żadnej zapowiedzi albumu, co jest typowe dla Taco. W sieci pojawiły się jednak przecieki mówiące o premierze 13. Raper postanowił więc nie zwlekać dłużej i zaskoczył fanów publikując album już w czwartek wieczorem. To jednak nie koniec niespodzianek związanych z Cafe Belga. Do fizycznej wersji nowej płyty Taco Hemingwaya dołączona jest tajemnicza EP-ka i inne gratisy.

Kim jest Kubrick z nowej piosenki Taco Hemingwaya?

Cafe Belga - Flagey EP, czyli tajemnicza płyta gratis

Nowa płyta Taco Hemingwaya to 11 premierowych kawałków (ich listę znajdziecie tutaj). Wszystkie trafiły już do sieci. Poniżej usłyszycie tytułowy utwór Café Belga.

Co zaś znalazło się na płycie, którą będzie można kupić w sklepach muzycznych? Na stronie Asfaltshop.pl, która sprzedaje Cafe Belga, znalazła się lista dodatków. Najbardziej intrygującym z nich jest Flagey EP. Czym jest ta tajemnicza płyta gratis? Dopisek EP wskazuje, że to album krótko grający, składający się tylko z kilku piosenek. Co o nim wiadomo? Flagey to nazwa placu w Brukseli. Wiadomo, że to właśnie w stolicy Belgii Taco Hemingway nagrywał nowy album. Utwory z EP-ki mogą więc opowiadać o tym miejscu.

W sieci pojawiła się też ciekawa teoria jednego z internautów. Twierdzi on, że Flagey EP to płyta z piosenkami śpiewanymi w którymś z języków używanych w Belgii. Czy jest tak faktycznie? Jako pierwsi przekonają się o tym fani, którzy kupią Cafe Belga z dodatkami.

Cafe Belga - dodatki do nowej płyty Taco Hemingwaya

Co jeszcze dodano do Cafe Belga? W pudełku z nową płytą Taco Hemingwaya słuchacze znajdą książeczkę dotyczącą albumu i piosenek, a także specjalne grafiki i zdjęcia. Cena tego wydania to 49.90.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze