Tabb & Sound'N'Grace - Nadzieja: piosenka z Prawa Agaty odc. 10 seria 7. Słuchaj na ESKA.pl [AUDIO]

2015-04-29 17:47
Tabb & Sound'N'Grace - Nadzieja
Autor: fot. Tabb - Oficjalny Profil (Facebook) Tabb & Sound'N'Grace - Nadzieja

Nowa piosenka Tabb & Sound'N'Grace - Nadzieja promuje nadchodzącą płytę Atom w serialu Prawo Agaty. Sprawdź, kiedy i o której obejrzeć Prawo Agaty z utworem Tabba i posłuchaj go w całości już teraz - na ESKA.pl

Tabb & Sound'N'Grace - Nadzieja w serialu Prawo Agaty. Piosenkę z nadchodzącej płyty Atom można usłyszeć w 10 odcinku 7 sezonu serialu o zawodowych i prywatnych perypetiach prawniczki Agaty Przybysz granej przez Agnieszkę Dygant. Nowa piosenka Tabba i Sound'N'Grace do przesłuchania już teraz - na ESKA.pl.

>>> Wszystko o Maturze 2015 - o której, przecieki, arkusze, zadania, odpowiedzi, ściągi, zmiany, wyniki 

 - Uwielbiam ten numer, bo ma w sumie mnóstwo emocji, kontrastów... Co ciekawe - powstawał etapami, najpierw napisałem zwrotki i refren, kilka miesięcy później wymyśliłem chórki, które rozpoczynają numer i okazało się, że dla wielu to właśnie one są ulubionym momentem piosenki:) A tydzień temu, gdy miałem już zamykać etap aranżacji, sieknąłem dłuuugie outro:) Najlepsze jest to, że mimo rozciągniecia w czasie wszystko wyszło bardzo spójnie - tak o piosence Nadzieja pisze sam Tabb na swoim oficjalnym profilu na Facebooku.

Producent przyznał też, że najpierw w kawałku mieliśmy słyszeć wyłacznie męski głos, ale na próbę dograno partie wokalistki Ani, po czym stwierdzili, że tak już zostanie. Prawo Agaty odc. 10, którego telewizyjna emisja zaplanowana jest na wtorek 5 maja o godz. 21:30, można obejrzeć online już teraz na www.prawoagaty.tvn.pl.

Podoba się Wam nowa piosenka autorów hitu Dach?

Tabb & Sound'N'Grace - Nadzieja

RC

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze