Tabb - kim jest? Znasz jego piosenki, a nawet o tym nie wiesz!

i

Autor: Fot. mat. prasowe Tabb - producent muzyczny

Tabb - kim jest? Znasz jego piosenki, a nawet o tym nie wiesz!

2018-08-22 14:18

Tabb - kim jest jeden z jurorów Śpiewajmy razem. All Together Now? Tego dowiecie się już teraz na ESKA.pl 

Tabb to autor największych polskich, radiowych hitów, genialny producent muzyczny i juror preselekcji do Eurowizji 2018. To właśnie Tabb odpowiada za sukces takich artystów jak Grzegorz Hyży czy też Sound'n'Grace. TABB wyprodukował album zatytułowany Z całych sił Grzegorza Hyżego. Jest również głównym producentem piosenek Dach czy Nadzieja od Sound'n'Grace. To własnie z tym chórem Tabb w 2015 roku wydał płytę Atom.

Kim jest Tabb?

Tabb to tak naprawdę Bartosz Zielony i śmiało można powiedzieć, że jest jednym z ulubionych producentów wśród polskich gwiazd. To on pracował przy Sacrum od Mezo i Kasi Wilk, Nie patrzę w dół Libera i Natalii Szroeder czy też W stronę słońca Eweliny Lisowskiej. Wśród artystów, z którymi współpracował Tabb są jeszcze Sylwia Grzeszczak, Rafał Brzozowski czy też Honey.

W 2018 roku Tabb zmierzył się z nowym zadaniem. Podczas preselekcji, 3 marca, oceniał uczestników, którzy walczyli o wyjazd na Eurowizję 2018. Od września 2018 bycie jurorem będzie jego stałym zadaniem. Bartosza Zielonego zobaczymy bowiem w muzycznym show Śpiewajmy razem. All Together Now.