Tabb - kim jest? Znasz jego piosenki, a nawet o tym nie wiesz!

2018-08-22 14:18
Tabb - kim jest? Znasz jego piosenki, a nawet o tym nie wiesz!
Autor: Fot. mat. prasowe Tabb - producent muzyczny

Tabb - kim jest jeden z jurorów Śpiewajmy razem. All Together Now? Tego dowiecie się już teraz na ESKA.pl 

Tabb to autor największych polskich, radiowych hitów, genialny producent muzyczny i juror preselekcji do Eurowizji 2018. To właśnie Tabb odpowiada za sukces takich artystów jak Grzegorz Hyży czy też Sound'n'Grace. TABB wyprodukował album zatytułowany Z całych sił Grzegorza Hyżego. Jest również głównym producentem piosenek Dach czy Nadzieja od Sound'n'Grace. To własnie z tym chórem Tabb w 2015 roku wydał płytę Atom.

Kim jest Tabb?

Tabb to tak naprawdę Bartosz Zielony i śmiało można powiedzieć, że jest jednym z ulubionych producentów wśród polskich gwiazd. To on pracował przy Sacrum od Mezo i Kasi Wilk, Nie patrzę w dół Libera i Natalii Szroeder czy też W stronę słońca Eweliny Lisowskiej. Wśród artystów, z którymi współpracował Tabb są jeszcze Sylwia Grzeszczak, Rafał Brzozowski czy też Honey.

W 2018 roku Tabb zmierzył się z nowym zadaniem. Podczas preselekcji, 3 marca, oceniał uczestników, którzy walczyli o wyjazd na Eurowizję 2018. Od września 2018 bycie jurorem będzie jego stałym zadaniem. Bartosza Zielonego zobaczymy bowiem w muzycznym show Śpiewajmy razem. All Together Now.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze