Ta wpadka w Jeden z Dziesięciu rozbawiła widzów. Uczestnik zaskoczył odpowiedzią!

2020-11-18 11:04 MK
Tadeusz Sznuk
Autor: Tomasz Urbanek/East News

Program Jeden z dziesięciu to kopalnia przeróżnych wpadek. Uczestnicy legendarnego teleturnieju często podają zabawne odpowiedzi, które są wynikiem ich stresu. W ostatnim odcinku widzowie również mieli okazję zobaczyć wpadkę, która bardzo ich rozbawiła. Jak nazywa się element architektoniczny składający się z dwóch podpór? Tej odpowiedzi nikt się nie spodziewał! Więcej na ESKA.pl.

Jeden z dziesięciu - wpadka uczestnika rozbawiła zarówno widzów, jak i internautów. Jeden z uczestników udzielił bowiem zaskakującej odpowiedzi na zadane przez Tadeusza Sznuka pytanie. Takich sytuacji były już dziesiątki. Można by rzec, że emitowany od ponad 25 lat teleturniej jest istną kopalnią wpadek. Zgłaszający się do niego ochotnicy często stają się bohaterami sieci za sprawą niepoprawnych odpowiedzi, których udzielili. Tak też jest w przypadku uczestnika, który próbował swoich sił w ostatnim odcinku kultowego teleturnieju.

Zabawne odpowiedzi czasami rzeczywiście wynikają z niewiedzy, jednak znacznie częściej ze stresu. W sieci można znaleźć liczne kompilacje z wpadkami w popularnych teleturniejach, takich jak Familiada, Milionerzy czy właśnie Jeden z dziesięciu. Ta najnowsza na pewno znajdzie się w kolejnych podobnych podsumowaniach, ponieważ starający się o wygraną gracz rozbawił swoją spontaniczną odpowiedzią.

Bitwa o sławę: Uczestnik zaliczył wpadkę! Natalia Nykiel mu tego nie wybaczy...

Jeden z dziesięciu - wpadka

Ta wpadka, a raczej zabawna odpowiedź, jakiej udzielił uczestnik na pewno zapisze się w historii teleturnieju jako jeden z najlepszych momentów. Zapytany przez Tadeusza Sznuka o to, jak nazywa się element architektoniczny składający się z dwóch podpór uczestnik odpowiedział... Pomidor! Po chwili sam wybuchnął śmiechem. Oczywiście chodziło o arkadę. Wideo prezentujemy poniżej.

Najnowsze