Ta mama i córka nie mają sobie równych! Ich TikTok bije rekordy oglądalności

2021-01-11 15:12 Ewelina Kulasza
Matura 2020 na Tik Toku
Autor: pixabay.com Tik Tok

TikTok to jedna z popularniejszych aplikacji, którą uwielbiają użytkownicy dosłownie w każdym wieku. Znajdziemy tam nie tylko zabawne wyzwania, muzyczne hity, ale także ciekawe osoby. Jedną z nich jest Weronika, a także jej mama Aneta. Dziewczyny we dwie dają czadu w aplikacji i biją rekordy oglądalności. Co ciekawe - wyglądają jak dwie koleżanki!

TikTok to prężnie rozwijająca się aplikacja, a w dodatku odskocznia od codzienności. To właśnie tam znajdziemy muzyczne wideo, niebanalne wyzwania, układy taneczne, czy też osoby. Od jakiegoś czasu w muzycznej apce prężnie działa studentka dziennikarstwa - Weronika, a także jej mama Aneta. Dziewczyny we dwie dają po prostu czadu, a ich krótkie materiały wideo śledzi i lajkuje z dnia na dzień coraz więcej osób. Ten duet może namieszać w tiktokowej branży i nie ma się co dziwić, mama i Werka mają świetne pomysły, a ich konto obserwuje blisko 600 tys. internautów! Ponadto na ich TikToku możemy zobaczyć czasami brata Werki i syna Anety - Piotrka.

Mama i Werka są już wielkimi gwiazdami TikToka, a przecież wszystko jeszcze przed nimi! Dziewczyny urzekły wszystkich swoją urodą, ubieraniem się w podobne ciuchy, wyzwaniami, a także układami tanecznymi, które biją rekordy oglądalności. Zobaczcie pod quizem, jak radzą sobie na TikToku. Kiedy zobaczycie ich nagrania, z pewnością będziecie chcieli sięgnąć po więcej!

TikTok - Mama i Werka dają czadu!

W sieci może zaistnieć każdy - wystarczy tylko chcieć i mieć na siebie super, niepowtarzalny pomysł. Idealnym przykładem jest oczywiście mama i Werka, które na TikToku dają czadu! Poniżej możecie zobaczyć ich wybrane mini wideo, które mocno spodobały się wielu internautom.

Sprawdźcie listę hitów na ferie 2021!
Najnowsze