Ta dziewczynka powinna wygrać The Voice Kids? Jej głosem zachwycają się internauci z całego świata

Lea
Autor: YouTube/Best of The Voice Kids

W programie The Voice Kids zaprezentowało się już wielu niesamowicie utalentowanych młodych artystów. Jedną z artystek, które zrobiły największe wrażenie nie tylko na jurorach, ale i na internautach z całego świata jest Lea. Zdaniem wielu widzów to właśnie ona powinna wygrać show. Zobaczcie jak czternastoletnia wokalistka zachwycała swoim głosem.

The Voice Kids to program uwielbiany przez widzów na całym świecie. Jego uczestnicy nierzadko odnoszą później wielkie sukcesy na arenie międzynarodowej, biorąc udział w prestiżowych konkursach, takich jak chociażby Eurowizja Junior. Tak było między innymi w przypadku polskich reprezentantek: Roksany Węgiel, Viki Gabor i Ali Tracz, które swoje kariery zaczynały właśnie w tym telewizyjnym formacie, jak również innych gwiazd konkursu: Carli z Francji, Melani z Hiszpani, Yerzhan Maksim z Kazachstanu czy też ubiegłorocznej zwyciężczyni Valentiny, która podobnie jak Carla reprezentowała Francję.

Spore szanse na osiągnięcie sukcesu ma także Lea - uczestniczka, w której talencie zakochali się internauci z całego świata. Dziewczynka dotarła do finału muzycznego show, ale nie wygrała. Autorzy kanału Best of The Voice Kids poświęcili jej całe wideo, w którym wspomnieli drogę, jaką przeszła w The Voice Kids. Widzowie nie mają wątpliwości - ona zrobi międzynarodową karierę.

Niezwykły talent w The Voice Kids

Od udziału Lei w niemieckiej wersji show The Voice Kids minęły już blisko dwa lata, jednak jej talentem wciąż zachwycają się internauci z całego świata. Na popularnym kanale dedykowanym show pojawiło się nawet wideo podsumowujące przygodę czternastolatki w programie, która nie tylko zachwycała swoim głosem, ale i umiejętnością gry na gitarze.

- Kocham jej głos! Wciąż jeden z moich ulubionych!

- Jedna z najlepszych, jakie słyszałam. Ona ma GŁOS - piszą w komentarzach.

Jeśli jeszcze nigdy nie trafiliście na żaden z występów Lei, to możecie nadrobić zaległości poniżej. 

Była w The Voice Kids, a teraz wydała debiutancką płytę! To koleżanka Viki Gabor i Roxie Węgiel
Najnowsze