Ta dziewczyna z TikToka ma obłędny głos! Jej śpiew doceniono w ułamku sekundy

Jessie Murph
Autor: Screen z YouTube: Feeling Whitney Cover- Post Malone/ Jessie Murph

Ta dziewczyna z TikToka ma niesamowity, potężny, a co najważniejsze oryginalny głos, którego nie da się podrobić! Jej śpiew pokochały miliony fanów, którzy cały czas namiętnie słuchają coverów dziewczyny. Kim jest Jessie Murph, która z dnia na dzień stała się gwiazdą TikToka? Więcej na ten temat przeczytacie na ESKA.pl.

TikTok to najpopularniejsza aplikacja w mediach społecznościowych. To właśnie ona wygrywa wszystkie rankingi i ma w sobie miliony użytkowników o nieprzeciętnym talencie, których umiejętności muszą wyjść na światło dzienne i zostać docenione przez świat. Wiadomo nie od dziś, że TikTok jest świetną aplikacją dającą internautom szerokie pole do popisu, dającą sławę, przebicie, a w rezultacie ogromne zarobki i rozpoznawalność. W momencie, kiedy jedni zastanawiają się, w jaki sposób udowodnić światu swój talent, drudzy dzięki mediom społecznościowym pną się po drabinie swojej kariery, a co najlepsze robią to w zastraszająco szybkim tempie. Tak właśnie stało się między innymi z Jessie Murph, Która oni zmieniła wszystkich swoim śpiewem. Jej głos został doceniony przez użytkowników w błyskawicznym tempie. Internauci namiętnie odsłuchiwali jej covery i prosili o więcej. Sami podsyłali jej piosenki znanych artystów, które mogłaby zaśpiewać i w pełni towarzyszyli jej internetowej karierze. 

TikTok - kim jest Jessie Murph?

Jessie Murph, ponieważ o niej mowa jest muzycznym objawieniem TikToka. Jej pojedyncze filmiki zbierają tysiące, a nawet miliony polubień, a sami profil składa się z ponad miliona fanów. Choć obecnie w sieci nie ma zbyt wielu informacji na temat dziewczyny, możemy być niemalże pewni, że niedługo będzie o niej głośno. Taki talent nie może obejść się bez echa!

Najnowsze