Szymon Chodyniecki: premiera płyty Przeciwności

2016-10-07 15:21
Szymon Chodyniecki: premiera płyty Przeciwności
Autor: fot. okładka płyty Szymon Chodyniecki: premiera płyty Przeciwności

Szymon Chodyniecki prezentuje debiutancką płytę! Album Przeciwności z takimi hitami, jak Sam na sam i Z całych sił zaliczył właśnie swoją oficjalną premierę.

Płyta Szymona Chodynieckiego dostępna jest już oficjalnie w sprzedaży i serwisach streamingowych. Fani młodego wokalisty mogą więc już teraz do woli odtwarzać hity Sam na sam i Z całych sił oraz dziesięć pozostałych utworów, które zasiliły tracklistę albumu Przeciwności. Debiutancki krążek Szymona, którego niektórzy mogą jeszcze kojarzyć z działalności w zespole South Blunt System, to przebojowa mieszanka gatunków. Emocjonalny pop Sam na sam to jego największy, platynowy hit. A obok niego m.in. nowoczesny, pełen werwy Drogowskaz, optymistyczno-taneczny Z całych sił i kameralno-liryczna impresja Cicho. Ale pod względem przebojowości album Chodynieckiego to prawdziwe kłopoty bogactwa. Są tu potencjalne szlagiery w stylu R&B; Pokaż mi, akustyczna ballada Chcę być, czy ostrzejszy rockowy numer pt. Kod na sen.

Szymon Chodyniecki - premiera płyty Przeciwności

Debiutancki album Szymona Chodynieckiego to produkcja, która powstawała przez wiele miesięcy w kilku studiach nagraniowych na terenie Polski i Wielkiej Brytanii. Poniżej możecie posłuchać utworu Wyłącz stres z płyty Przeciwności, który udostępniony został na oficjalnym kanale Szymona na VEVO jeszcze przed premierą albumu.

 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze