Szukasz piosenki na pierwszy taniec? Taylor Swift ma dla ciebie podpowiedź!

2019-11-28 19:18 MK
Taylor Swift na AMAs 2019
Autor: JC Olivera/Getty AFP/East News

Pierwszy taniec to z jedno z najbardziej stresujących, ale równocześnie najpiękniejszych przeżyć, jakie czeka na świeżo upieczonych małżonków. Aby wszystko wypadło perfekcyjnie, bardzo ważne jest wybranie odpowiedniego utworu. Amerykańska gwiazda Taylor Swift postanowiła pomóc wszystkim tym, którzy nie mogą zdecydować się na konkretny kawałek muzyczny. Szczegóły na ESKA.pl.

Pierwszy taniec - odpowiednia piosenka, która sprawi, że zarówno małżonkowie, jak i ich goście poczują się jak w najpiękniejszej bajce to już połowa sukcesu. Każdego dnia, pary oczekujące na swój ślub, stają przed dylematem, który z utworów powinien być tłem do ich pierwszego tańca, który uznawany jest za jeden z najbardziej magicznych elementów podczas całego wydarzenia. Nierzadko narzeczeństwo decyduje się na zatańczenie do piosenki, która była przełomowa dla ich znajomości. Są jednak też tacy, którzy wybierają któryś z najpopularniejszych aktualnie weselnych klasyków. W ostatnim czasie, ogromną popularnością cieszyły się kompozycje z repertuaru Eda Sheerana czy też Lady Gagi i Bradleya Coopera. Jeśli jednak poszukujecie czegoś innego, to z podpowiedzią przychodzi Taylor Swift. Amerykańska wokalistka postanowiła ułatwić zadanie swoim fanom i opublikowały w sieci wyjątkowy remiks swojego najnowszego singla Lover, który z pewnością sprawdzi się podczas tak wyjątkowego wydarzenia, jakim jest wesele.

Taylor Swift - piosenka na pierwszy taniec

Na oficjalnym kanale artystki w serwisie YouTube pojawiła się wyjątkowa wersja piosenki Lover, która z pewnością pomoże niejednej niezdecydowanej, co do wyboru utworu na pierwszy taniec, parze. Remiks zatytułowany First Dance Remix podbił serca słuchaczy na całym świecie. - Nie mam miłości, nie planują ślubu, ale mam już piosenkę; - Z weselnej piosenki stworzyli jeszcze bardziej weselną - śmieją się fani. First Dance Remix to nie pierwszy remiks kawałka. Wcześniej, swoją premierę miał efekt współpracy Taylor z kanadyjskim piosenkarzem Shawnem Mendesem.

Najnowsze