Sztuczka z kocem - o co w niej chodzi? What the fluff challenge bije rekordy popularności!

2018-07-04 16:04
Sztuczka z kocem - o co w niej chodzi w what the fluff challenge? Trik bije rekordy popularności!
Autor: Fot.YouTube/ Dogs Are Awesome Sztuczka dla psa

Ta sztuczka bawi cały świat! Jak wykonać trik z kocem? Dowiedzcie się więcej na ESKA.pl 

What the fluff challenge - taką nazwę nosi popularna sztuczka z kocem. Zabawa podbija świat, a miłośnicy zwierząt zalewają sieć kolejnymi filmikami z udziałem ich pupili. Trik jest bardzo prosty i jeśli zostanie dobrze zrobiony bawi do łez. What the fluff challenge wykonamy w domu w kilka sekund. Potrzebujemy jedynie koca i ukochanego zwierzaka, który poświęci nam chwilę uwagi.

Sztuczka z kocem - jak ją wykonać? 

Jak wykonać What the fluff challenge? To bardzo proste! Najlepszym miejscem będzie futryna drzwi. Przed sobą trzymamy koc, który kilkakrotnie podnosimy i opuszczamy, tak żeby nasz pies, kot, a nawet koń widział, że się za nim ukrywamy. Następnie szybko chowamy się za framugę nim materiał sam opadnie na podłogę. Pozostaje już tylko patrzeć na reakcję naszego zwierzaka. Czy wystraszy go zniknięcie właściciela? A może zupełnie odwrotnie? Poniżej znajdziecie filmik ze sztuczkami wykonanymi przez ludzi z całego świata: 

Marshmello tłumaczy piosenkę niesłyszącym! Przełom w świecie muzyki

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze