Szczere wyznania B.R.O w piosence Zapamiętaj mnie. Piosenka zapowiedzią płyty

2020-09-24 15:13 Rafał Wróblewski
Szczere wyznania B.R.O w piosence Zapamiętaj mnie. Piosenka zapowiedzią płyty
Autor: screen z filmu na YouTube: B.R.O - Zapamiętaj Mnie [Official Video] / https://www.youtube.com/channel/UCjJP1jaYoIXpOV1PSablIXA Szczere wyznania B.R.O w piosence Zapamiętaj mnie. Piosenka zapowiedzią płyty

Moje życie przypomina czasem śmiech przez łzy, bo wiele osób wbija we mnie wredne kły - śpiewa B.RO w piosence Zapamiętaj mnie. To utwór, którym artysta zapowiada Next Level 3, pierwszy z dwóch zapowiedzianych albumów. Nowy utwór, jak i zapowiedź wydawnictw podrzucamy na ESKA.pl!

Odwołana trasa B.R.O spowodowała, że jesienią bieżącego roku otrzymamy od niego nie jeden, a dwa albumy i to wydane wspólnie! Pierwszy z nich to Next Level 3, czyli kontynuacja legendarnej serii, która rozpoczęła się prawie dekadę temu. Drugim albumem jest DeLorean! Promuje je utwór Zapamiętaj mnie, którego teledysk podrzucamy poniżej na ESKA.pl. 

B.R.O - płyta DeLorean

Krążek Next Level 3 to bezprecedensowy materiał w historii polskiego rapu, ponieważ od samego początku raper współtworzył go z... fanami! Dzięki social-mediom B.R.O zaangażował swoich fanów w proces twórczy i dał im przestrzeń do wykazania się kreatywnością na różnych polach, dzięki czemu powstała pierwsza popowa płyta w dyskografii B.R.O.

B.R.O - płyta DeLorean

DeLorean natomiast to legendarne auto, które zapisało się na kartach historii w serii filmów Powrót do Przyszłości. Auto kojarzy się z latami 80' oraz podróżami w czasie i właśnie taką muzyczną podróż zafundował nam B.R.O.

Jesień 2020 - hity, które rozgrzeją w najbardziej kapryśny dzień! [WIDEO]

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Synthwave, funk, blues - zdecydowanie takich muzycznych brzmień oraz klimatów możecie spodziewać się po nowym materiale. Fani będą mogli także przesłuchać kawałek Zapamiętaj mnie, czyli utwór promujący nowe albumy! Spokojny klimat, dobry tekst, nastrojowa muzyka oraz powiew popowej świeżości w twórczości B.R.O na pewno przypadną wszystkim do gustu!

Oba krążki są ze sobą bezpośrednio powiązane, dlatego w preorderze zostały połączone. Zarówno muzyka, jak i wydania fizyczne mają swój wspólny mianownik i są szczegółowo przemyślane. NL3 i DeLorean uzupełniają się nawzajem, dlatego też rozdzielenie tych płyt byłoby robieniem krzywdy każdej z nich. Zmówić je można na: mowmikuba.pl

Najnowsze