Szansa na Sukces Opole 2021 - WYNIKI. Kto wygrał finałowy odcinek i pojedzie na Debiuty?

i

Autor: Screen z YouTube/TVP VOD Szansa na Sukces Opole 2021 - WYNIKI. Kto wygrał finałowy odcinek i pojedzie na Debiuty?

Szansa na Sukces Opole 2021 - WYNIKI. Kto wygrał finałowy odcinek i pojedzie na Debiuty?

2020-12-20 16:59

Program Szansa na Sukces to dla wielu utalentowanych osób brama do muzycznej kariery. To właśnie dzięki niemu, wybiła się między innymi Margaret, Natalia Szroeder czy też Ewa Farna. W niedzielę 20 grudnia rozpoczęła się walka finalistów o Opolskie Debiuty 2021. Kto wygrał specjalną edycję Szansy na Sukces? Imię i nazwisko zwycięzcy, poznacie poniżej!

Szansa na Sukces Opole 2021 - WYNIKI. Kto wygrał finałowy odcinek i pojedzie na Debiuty? Zwycięzca mógł być tylko jeden! W niedzielę 20 grudnia wszystko stało się jasne. W Telewizyjnej Dwójce został wyemitowany ostatni, finałowy odcinek show Szansa na Sukces Opole 2021. Aż jedenastu uczestników śpiewająco walczyło ze sobą o nagrodę główną, jaką była okazja pojawienia się na wielkiej scenie koncertu Debiuty podczas 58. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. W wielkim finale na scenie zmierzyli się: Kacper Grzelak, Sara Nowak, Julia Kierepka, Julia Mróz, Justyna Kwaśna - Łapisz, Łukasz Brodowski, Zuzanna Piech, Karol Olszewski, Marcin Simiński, Iga Kozacka i Daniel Wiernasz.

Finał Szansy na Sukces Opole 2021 był niesamowicie emocjonalny i magiczny! Jedenastu uczestników na początku show zaprezentowało się całej Polsce w piosence Jest Taki Dzień z repertuaru zespołu Czerwonych Gitar. Zrobiło się świątecznie i ciepło. Kto wygrał show i otrzymał bilet na Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu?

Święta - Jak dobrze znasz świąteczne piosenki? Dokończ ich tekst!

Pytanie 1 z 9
Last Christmas I gave you my heart...

Szansa na Sukces Opole 2021 - zwycięzca

W finale Szansy na Sukces, który odbył się 20 grudnia 2020 roku, mogliśmy zobaczyć występy na żywo aż jedenastu uczestników. Wszyscy walczyli o możliwość zaprezentowania się w konkursie Debiutów podczas Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu w 2021 roku. Zwycięzca mógł być tylko jeden! Program wygrał Łukasz Brodowski. Serdecznie gratulujemy!

ESKA XD #012
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE