Szansa na Sukces odcinek 3 - finał: kto wygrał 19.09.2021?

2021-09-20 9:22
Szansa na Sukces
Autor: TVP VOD

Szansa na sukces to program, w którym wybrany zostanie reprezentant Polski na Eurowizję Junior 2021. Uczestnicy muszą się zmierzyć w trzech półfinałach, spośród których zostaną wybrani trzej finaliści. Znamy już wszystkich finalistów! Kto wygrał trzeci odcinek preselekcji do Szansy na sukces? Sprawdź niżej.

Eurowizja Junior 2021 zbliża się wielkimi krokami. Tegoroczna odsłona konkursu dla dzieci została zaplanowana na niedzielę 19 grudnia 2021 roku w La Seine Musicale w Paryżu. Wszystkie kraje, które wyraziły chęć udziału w dziecięcej Eurowizji, powoli przygotowują się do konkursu, w tym oczywiście Polska. Wybór naszego młodego reprezentanta odbywa się podczas specjalnej odsłony Szansy na Sukces. Eurowizja Junior 2021. Program podzielony jest na trzy półfinały, które odbywają się 5, 12 i 19 września, natomiast 26 września odbywa się finał podczas którego poznamy reprezentanta naszego kraju. Za nami już trzeci odcinek programu, co oznacza, że znamy wszystkich finalistów. Kto dołączył do tego grona?

Szansa na Sukces odcinek 3 - kto wygrał?

Trzeci odcinek programu Szansa na sukces wygrała Sara Egwu James. Nastolatka w tym roku wygrała już The Voice Kids 4. Teraz zawalczy o reprezentowanie Polski na Eurowizji Junior 2021 w Paryżu.

Najnowsze