Szansa na Sukces. Eurowizja Junior 2021 - 3. odcinek 19.09.2021. Kto wystąpi w III półfinale?

2021-09-19 14:18
Szansa na sukces
Autor: Facebook.com/ Szansa na sukces

Wybór reprezentanta Polski na Eurowizję Junior 2021 trwa. Preselekcje odbywają się w specjalnej edycji programu Szansa na Sukces. Za nami dwa półfinałowe odcinki. Teraz czas na trzeci półfinał, w którym zmierzą się ze sobą na muzycznej scenie młodzi uczestnicy. Kto to będzie? Pojawią się znane twarze!

Eurowizja Junior 2021 zbliża się wielkimi krokami. Tegoroczna odsłona konkursu dla dzieci została zaplanowana na niedzielę 19 grudnia 2021 roku w La Seine Musicale w Paryżu. Dlaczego akurat tam? To wszystko za sprawą Valentiny z Francji, która została zwyciężczynią poprzedniej edycji konkursu z piosenką J'imagine. Wszystkie kraje, które wyraziły chęć udziału w dziecięcej Eurowizji, powoli przygotowują się do konkursu, w tym oczywiście Polska. Wybór naszego młodego reprezentanta odbywa się podczas specjalnej odsłony Szansy na Sukces. Eurowizja Junior 2021. Program podzielony jest na trzy półfinały, które odbywają się 5, 12 i 19 września, natomiast 26 września odbywa się finał podczas którego poznamy reprezentanta naszego kraju.

Eurowizja Junior 2020 - najbardziej wzruszające momenty konkursu

Szansa na Sukces. Eurowizja Junior 2021 - 3. odcinek [UCZESTNICY]

Pierwsze dwa półfinałowe odcinki Szansy na Sukces. Eurowizja Junior 2021 wygrali Marysia Stachera i Miłosz Świetlik. Kto w trzecim półfinale powalczy o tytuł finalisty? Na scenie w piosenkach ABBY oraz Celine Dion usłyszymy następujących uczestników:

  • Sara Egwu-James 
  • Julia Bieniek
  • Lena Mrówczyńska
  • Kornelia Wodka 
  • Martyna Kaczmarek 
  • Michelle Bednarowska 
  • Natalia Smaś
Najnowsze