Szansa na Sukces Eurowizja Junior 2020 - odcinek 3. Kto wystąpi 20 września? [UCZESTNICY]

2020-09-20 15:22 ek
szansa na sukces
Autor: Screen z YouTube/Eurovision Universe

Trzeci odcinek eurowizyjnej Szansy na Sukces już w najbliższą niedzielę 20 września. Kto wystąpi w ostatnim półfinale i dostanie się do ścisłego finału preselekcji? Listę młodych talentów podrzucamy Wam na ESKA.pl. Niektórych uczestników znacie z telewizji!

Szansa na Sukces Eurowizja Junior 2020 - odcinek 3. Kto pojawi się w ostatnim półfinale preselekcji do Konkursu Piosenki Dla Dzieci? Tegoroczna Eurowizja Junior zbliża się wielkimi krokami, więc każdy kraj jest obecnie na etapie wybierania swojego młodego reprezentanta. Polska wyłoni go w finale specjalnej edycji telewizyjnego programu Szansa na Sukces 27 września. Widzowie mają za sobą już dwa półfinały preselekcji do Eurowizji Junior 2020. W pierwszym odcinku Szansy na Sukces walkę o miano reprezentanta Polski otrzymała Lena Marzec, którą mogliście oglądać w The Voice Kids 2, natomiast drugi półfinał wygrała Agata Serwin. Kto jako trzeci wejdzie do ścisłego finału i będzie walczyć o miano reprezentanta Polski w konkursie na Eurowizji Junior 2020? Będzie to dziewczyna czy chłopak?

Przypomnijmy, że organizatorzy wielkiego wydarzenia Eurowizji Junior 2020 zadecydowali, że tegoroczny konkurs odbędzie się online. Uczestnicy nie przyjadą do Warszawy, tylko nagrają swoje występy w profesjonalnych studiach nagrań. Konkurs Piosenki Dla Dzieci będzie transmitowany w telewizji i odbędzie się tak jak planowano wcześniej, czyli 29 listopada 2020 roku.

Szansa na Sukces Eurowizja Junior 2020 - odcinek 3. Kto wystąpi?

W trzecim i już ostatnim półfinałowym odcinku Szansy na Sukces Eurowizja Junior 2020 na scenie o wejście do finału preselekcji powalczą między innymi:

  • Ala Tracz
  • Ania Laskowska
  • Szymon Lubicki
  • Konrad Repiński
  • Dominika Głąb
  • Lena Małodzińska
  • Antonina Piotrowska
Szybka Seria - Viki Gabor odpowiada na pytania internautów!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze